Miarki kuchenne Nest Opal Joseph Joseph 8 sztuk

Kod produktu: 40077
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 67 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 85,00 zł
ILOŚĆ: -+

Każdej gospodyni domowej, miarki kuchenne są potrzebne do odmierzania wielu składników niezbędnych do przygotowania potraw. Używane są w trakcie pieczenia, a także gotowania. Są również przydatne przy podawaniu leków lub przyrządzaniu posiłków dla niemowląt. Miarki kuchenne Nest Opal marki Joseph Joseph to wyjątkowy zestaw, który składa się z ośmiu miarek w barwach opalu. Każda z nich wykonana jest z tworzywa sztucznego (polipropylenu) o pojemnościach odpowiednio: 250 ml, 125 ml, 85 ml, 60 ml, 15,5 ml, 2,5 ml i 1,25 ml.

Miarki kuchenne Nest to projekt oparty na pomyśle gniazda: wkładane jedną w drugą. Składanie w taki sposób pozwoli znacznie zaoszczędzić miejsca w szufladzie oraz sprawić, że wszystkie będą zawsze w jednym miejscu. Koniec z szukaniem odpowiedniej we wszystkich szufladach!

Posiadają wygodne uchwyty, zapewniające komfort przytrzymywania i przenoszenia. Można je też myć w zmywarce. Produkty marki Joseph Joseph to przykład nowoczesnego projektu akcesoriów kuchennych, których zadaniem jest, utrzymanie ładu i porządku w kuchni, ułatwienie sporządzania posiłków, ale też uczynienie ich przyjemną czynnością.

  • Ilość miarek: 8
  • Pojemności: 1,25ml; 2,5ml; 5ml; 15ml, 60ml; 85ml; 125ml; 250ml
  • Wymiary: 18 x 9 x 8 cm
  • Projekt: Morph
  • Materiał: tworzywo sztuczne
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Miarki kuchenne Nest Opal Joseph Joseph 8 sztuk

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  14-11-2020   Kasia

Jestem zadowolona z wyboru tego zestawu. Polecam ten produkt.


Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@