Kuchenny nóż uniwersalny 13 cm Kyocera Fuji

Kod produktu: FJ-130WH
Marka: Kyocera
CENA: 409,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kuchenny nóż uniwersalny Kyocera Fuji, służący do pracy z produktami małej i średniej wielkości. Doskonale się sprawdza podczas cięcia marchewki w kostkę, krojenia oliwek lub małego pieczywa. Idealny dla tych, którzy nie lubią dużych noży. Tradycyjna ośmiokątna rękojeść jest wykonana ręcznie i wygodnie leży w dłoni. Biała klinga jest niesamowicie ostra i wspaniale harmonizuje ze stylową, ciemną rękojeścią.

  • Długość ostrza: 13 cm
  • Długość całkowita: 25,5 cm
  • Materiał: wysokiej klasy, szlachetna ceramika twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie dwutlenku cyrkonu (Z206)
  • Rękojeść: odporne na wilgoć drewno Pakka
  • Myć ręcznie

Noże ceramiczne Kyocera Fuji mają jedyne w swoim rodzaju zalety. Nie zawierają stali, więc wszystkie produkty, zwłaszcza warzywa i owoce, pozostają pełne witamin i oryginalnego smaku nawet po kontakcie z nożem. Zaawansowana ceramika Kyocera jest materiałem niezwykle lekkim i twardym, o twardości zbliżonej do diamentu, dlatego noże tej marki bardzo wolno się tępią, a ich ostrość i swobodę krojenia doceniają profesjonalni kucharze z całego świata.

Rozwiń
Produkty powiązane
449,00 zł
produkt niedostępny
509,00 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Kuchenny nóż uniwersalny 13 cm Kyocera Fuji

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kyocera Corporation to jedna z pierwszych firm, która wprowadziła na rynek kuchenne noże ceramiczne i należy do największych producentów tego typu noży na świecie. Legendarna japońska marka opracowuje własne zaawansowane materiały ceramiczne, wytwarzane na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2) oraz węglika cyrkonu (ZrC) o wysokim stopniu gęstości i czystości.

NEWSLETTER
@