Kuchenny nóż ceramiczny mini Santoku 11,5 cm Kyocera Gen biały

Kod produktu: FK-115WH-BK
Marka: Kyocera
CENA: 199,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kuchenny, mały nóż ceramiczny mini Santoku do krojenia ziół i niewielkich warzyw oraz filecików rybnych. Cechą charakterystyczną dla tego modelu jest zaokrąglony czubek, który znacznie ułatwia szatkowanie, oraz szerokie ostrze, na które można zgarnąć pokrojone produkty, żeby je przenieść na patelnię lub do salaterki.

  • Długość ostrza: 11,5 cm
  • Długość noża: 23 cm
  • Materiał: wysokiej klasy, szlachetna ceramika twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie dwutlenku cyrkonu (Z206); tworzywo sztuczne ABS
  • Myć ręcznie

Dzięki ceramicznemu ostrzu wszystkie krojone produkty, zwłaszcza warzywa i owoce, pozostają pełne witamin i oryginalnego smaku - inaczej jak to jest w przypadku ostrza stalowego, gdzie część warzyw zmienia smak i kolor, np. sałata ciemnieje.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kuchenny nóż ceramiczny mini Santoku 11,5 cm Kyocera Gen biały

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kyocera Corporation to jedna z pierwszych firm, która wprowadziła na rynek kuchenne noże ceramiczne i należy do największych producentów tego typu noży na świecie. Legendarna japońska marka opracowuje własne zaawansowane materiały ceramiczne, wytwarzane na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2) oraz węglika cyrkonu (ZrC) o wysokim stopniu gęstości i czystości.

NEWSLETTER
@