Czyścik do laptopów - ściereczka i szczoteczka OXO Good Grips

Kod produktu: 12246100MLNYK
Marka: OXO
  opinie: 3   czytaj opinie
CENA: 51,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Czyścik do laptopów - ściereczka i szczoteczka OXO Good Grips. To narzędzie 2w1 sprawia, że ​​laptopy i tablety wyglądają jak nowe. OXO Good Grips Sweep and Swipe Laptop Cleaner został zaprojektowany, aby chronić laptopy i tablety od okruchów, odcisków palców, kurzu i zanieczyszczeń. Wysuwana szczotka usuwa śmieci i okruchy, a specjalnie ukształtowana ściereczka czyszcząca z mikrofibry sięga po narożniki, usuwając smugi i odciski palców. Nasadka chroni narzędzie, gdy nie jest używane. Kompaktowa konstrukcja idealnie nadaje się do przechowywania przy biurku lub w torbie na laptopa. Używaj z laptopami, telefonami, tabletami.

Aby wyczyścić mikrofibrę, umyj je ciepłą wodą z łagodnym mydłem. Usuń nadmiar wilgoci czystym, suchym ręcznikiem i wysusz na powietrzu. Aby wyczyścić włosie, spłucz ciepłą wodą i wyciśnij nadmiar wilgoci czystym, suchym ręcznikiem. Zmień kształt pędzla i połóż go płasko do wyschnięcia na powietrzu z przedłużonym włosiem.

  • Materiał: tworzywo sztuczne, mikrofibra
  • Długość: 28 cm
  • Szerokość: 9 cm
  • Wysokość: 3 cm
  • Produkty wolny od BPA

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Czyścik do laptopów - ściereczka i szczoteczka OXO Good Grips

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  18-06-2020   Aneta

zadowolona

  12-05-2020   Sylwia

ok

  29-04-2020   Oe

👌👌👌


Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@