Zestaw do Crème Brûlée Carmello Gefu

Kod produktu: G-35360
Marka: Gefu
CENA: 259,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Zestaw do Crème Brûlée Carmello Gefu - palnik gazowy, cztery naczynia żaroodporne. Atrakcyjny zestaw crème brulée do prostego i szybkiego karmelizowania, brązowienia, wykańczania i zapiekania. Przykryj śmietankę, flan lub ciasto chrupiącą, karmelową warstwą dokładnie tak, jak robią to profesjonalni patissiers. Rozsypany cukier można szybko i dokładnie karmelizować za pomocą gorącego, precyzyjnie regulowanego płomienia, podczas gdy śmietana poniżej pozostaje chłodna.

Palnik gazowy można ponownie napełnić dostępnym w handlu gazem butanowym stosowanym do zapalniczek (nie zawarte w zestawie).

Przygotowując francuski deser ze śmietany oraz karmelu przy pomocy tego zestawu, z pewnością zachwycisz swoich gości. Owalne miseczki wykorzystamy do innych deserów i przystawek.

  • Zestaw zawiera:
    • palnik z regulowaną długością płomienia
    • owalne, porcelanowe miseczki - 4 sztuki
  • Miseczek można używać w kuchence mikrofalowej i myć zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zestaw do Crème Brûlée Carmello Gefu

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Gefu – niemiecka firma oferująca znakomitej jakości produkty ułatwiające gotowanie i pieczenie. Marka stała się znana dzięki serii przecieraków do warzyw „Flotte Lotte”. Gefu oferuje wyrafinowane wzornictwo inspirowane estetyką i funkcjonalnością, ze szczególnym zwróceniem uwagi na detale oraz dostosowanie do wymogów użytkowników.

NEWSLETTER
@