Półmisek prostokątny duży 55,5x28 cm Equinoxe Revol niebieski Cirrus

Kod produktu: RV-653166-1
Marka: Revol
CENA: 608,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Półmisek prostokątny duży 55,5x28 cm Equinoxe Revol niebieski Cirrus. Prostokątna płyta ceramiczna przeznaczona do serwowania posiłków, przystawek, deserów, jest bardzo długa (aż 55,5 cm), a jej wysokie krawędzie (3 cm) są prawie proste. Wykończona emalią, która prześwituje przez ceramiczną teksturę i podkreśla cechy półmiska, stanowiąc podstawę dla kreatywności kulinarnej szefa kuchni. Możesz być odważny i podawać swoje najbardziej artystyczne desery i przystawki na tym atrakcyjnym płótnie. Dzięki temu idealnie płaskiemu półmiskowi, Twoje kompozycje kulinarne będą nieograniczone.

Kolekcja Equinoxe to cztery kolory porcelany stołowej, inspirowane siłami natury i porami roku, które pobudzają kreatywność szefów kuchni i wpływają na staranny dobór składników. Talerze płaskie i głębokie, półmiski, misy i miseczki, które zaspokajają potrzeby wszystkich elementów posiłku. Wyrafinowany owalny talerz z lekko zaznaczonym brzegiem uzupełnia gamę pozostałych elementów tej wyjątkowej zastawy stołowej. Centralnym elementem tej kolekcji jest naczynie do gotowania na parze dim sum, które daje możliwość stworzenia swojego autorskiego dania.

Revol - francuska marka z 250-letnią tradycją, której porcelana jest połączeniem tradycji i nowoczesnego designu. Jej projektanci tworzą piękne, praktyczne, innowacyjne, a przede wszystkim ponadczasowe projekty zastawy stołowej z porcelany, opierając się krótkotrwałym trendom w modzie. Revol od pokoleń produkuje najwyższej jakości porcelanę o wyjątkowym, opracowanym przez siebie składzie. Wysoka zawartość kaolinu wpływa na jej twardość, odporność na ukruszenia, szok termiczny oraz mycie w zmywarkach. Stołową zastawę porcelanową Revol bezpiecznie można używać do gotowania, pieczenia, a nawet zamrażania - wytrzymuje temperaturę od -40°C do + 300°C. Wiele etapów produkcji jest wykonywanych ręcznie co dowodzi, że tego francuskiego producenta wyróżnia prawdziwe zamiłowanie do rzemiosła.

Porcelana Revol jest w 100% bezpieczna w kontakcie z żywnością. Dzięki niskiej porowatości (0,05%), jej powierzchnia jest higieniczna - nie przyjmuje zanieczyszczeń i nie pochłania zapachów. Odporna na działanie detergentów, gwarantowana wytrzymałość ponad 3000 cykli w zmywarce.

  • Materiał: 100% porcelana
  • Długość: 55,5 cm
  • Szerokość: 28 cm
  • Wysokość: 3 cm
  • Wyprodukowano we Francji
  • Odporny na wyszczerbienia
  • Można używać w kuchence mikrofalowej, piekarniku i zamrażarce
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Półmisek prostokątny duży 55,5x28 cm Equinoxe Revol niebieski Cirrus

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@