Dim Sum porcelanowe naczynie z pokrywką porcelanowe Equinoxe Revol niebieskie

Kod produktu: RV-649524-1
Marka: Revol
CENA: 319,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Dim Sum porcelanowe naczynie z pokrywką porcelanowe Equinoxe Revol niebieskie. Profesjonalny, oryginalny zestaw do przygotowania i serwowania dań Dim Sum lub chińskich ravioli wykonany z porcelany. Możesz teraz serwować dania najwyższej jakości w profesjonalnym naczyniu, nie martwiąc się o czystość. W przeciwieństwie do tradycyjnej serii bambusowej, ten zestaw składający się z kosza, klosza i podkładki, możesz myć w zmywarce. Został zaprojektowany, aby dawać takie same rezultaty jak tradycyjny kosz Dim Sum, a para jest zatrzymywana dzięki nieporowatej powierzchni ceramiki. Jego materiały i kolory zapewniają nienaganną obsługę stołu w azjatyckiej restauracji. Nie zapominaj, że dzięki temu zestawowi do Dim Sum możesz stworzyć wiele innych potraw. Może być pomocny do wielu potraw parowych, a nawet potraw wędzonych.

Kolekcja Equinoxe to cztery kolory porcelany stołowej, inspirowane siłami natury i porami roku, które pobudzają kreatywność szefów kuchni i wpływają na staranny dobór składników. Talerze płaskie i głębokie, półmiski, misy i miseczki, które zaspokajają potrzeby wszystkich elementów posiłku. Wyrafinowany owalny talerz z lekko zaznaczonym brzegiem uzupełnia gamę pozostałych elementów tej wyjątkowej zastawy stołowej. Centralnym elementem tej kolekcji jest naczynie do gotowania na parze dim sum, które daje możliwość stworzenia swojego autorskiego dania.

Revol - francuska marka z 250-letnią tradycją, której porcelana jest połączeniem tradycji i nowoczesnego designu. Jej projektanci tworzą piękne, praktyczne, innowacyjne, a przede wszystkim ponadczasowe projekty zastawy stołowej z porcelany, opierając się krótkotrwałym trendom w modzie. Revol od pokoleń produkuje najwyższej jakości porcelanę o wyjątkowym, opracowanym przez siebie składzie. Wysoka zawartość kaolinu wpływa na jej twardość, odporność na ukruszenia, szok termiczny oraz mycie w zmywarkach. Stołową zastawę porcelanową Revol bezpiecznie można używać do gotowania, pieczenia, a nawet zamrażania - wytrzymuje temperaturę od -40°C do + 300°C. Wiele etapów produkcji jest wykonywanych ręcznie co dowodzi, że tego francuskiego producenta wyróżnia prawdziwe zamiłowanie do rzemiosła.

Porcelana Revol jest w 100% bezpieczna w kontakcie z żywnością. Dzięki niskiej porowatości (0,05%), jej powierzchnia jest higieniczna - nie przyjmuje zanieczyszczeń i nie pochłania zapachów. Odporna na działanie detergentów, gwarantowana wytrzymałość ponad 3000 cykli w zmywarce.

  • Materiał: 100% porcelana
  • Średnica: 22 cm
  • Wysokość: 13 cm
  • Pojemność: 310 ml
  • Wyprodukowano we Francji
  • Odporny na wyszczerbienia
  • Można używać w kuchence mikrofalowej, piekarniku i zamrażarce
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Dim Sum porcelanowe naczynie z pokrywką porcelanowe Equinoxe Revol niebieskie

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@