Młynek do mielenia siemienia lnu i sezamu Peugeot Naka

Kod produktu: PG-37567
Marka: Peugeot
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 259,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Młynek do mielenia siemienia lnu i sezamu Peugeot Naka. Dla miłośników prostego, zdrowego i smacznego jedzenia marka Peugeot stworzona nowy model młynka do siemienia lnu - Naka. Ten wspaniały młynek z naturalnego drewna bukowego ze specjalnie dedykowanym mechanizmem do mielenia nasion lnu (lub mieszanek lnu i sezamu), będzie idealnym towarzyszem przy dekorowaniu sałatek, dań warzywnych, jogurtów lub kompotów owocowych. Teraz, prostym działaniem, możesz skorzystać z dobrodziejstw świeżo zmielonych nasion lnu.

Specjaliści od żywienia doskonale zdają sobie sprawę, że siemię lniane ma wiele zalet dla naszego zdrowia. Jest źródłem błonnika niezbędnego w zdrowej kuchni, jest też jednym z 10 najbogatszych źródeł kwasu omega. Doskonale sprawdza się również przy diecie bezglutenowej. Aby w pełni wykorzystać wszystkie wartości odżywcze, konieczne jest zmielenie nasion tuż przed spożyciem, ponieważ ich skorupki nie mogą zostać przyswojone przez organizm. Nasiona lnu bardzo dobrze zachowują swoją kondycję, ale po zmieleniu mogą szybko zjełczeć w kontakcie z powietrzem i światłem.

Aby uzyskać dostęp do zalet tych nasion, Peugeot oferuje młynek Naka, ręczny, drewniany wyprodukowany we Francji, z opatentowanym mechanizmem zaprojektowanym specjalnie do mielenia nasion lnu i sezamu, odpowiednim ze względu na ich konsystencję i twardość. Mechanizm można całkowicie zdemontować w celu szybkiego i łatwego czyszczenia. Młynek ma zdejmowaną głowicę do dokładnego napełniania i towarzyszy mu miarka do odmierzania odpowiednika 10 gramów nasion lnu.

Jeśli zastanawiasz się jak zmielić siemię lniane czy sezam? to ten młynek Peugeot będzie prawdziwą odpowiedzią.

  • Materiał: drewno bukowe, stal nierdzewna
  • Wysokość: 11 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek do mielenia siemienia lnu i sezamu Peugeot Naka

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  12-11-2020   Michał

Schludny. Wszystko działa jak należy. Polecam.


Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@