Korkociąg dźwigniowy, półautomatyczny z nożem foliowym Baltaz Peugeot

Kod produktu: PG-200176
Dostępna ilość: 21 szt.
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 349,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Korkociąg dźwigniowy, półautomatyczny z nożem foliowym Baltaz Peugeot. Genialny i zaskakujący, jego uchwyty tego w kształcie dźwigni utrzymują butelkę na miejscu, aby usunąć korek bez żadnego wysiłku.

Baltaz naturalnie dopasowuje się do szyjki każdej butelki, jego dźwignia mocno zaciska się wokół, dzięki czemu ekstrakcja korka będzie bez wysiłku. Korkociąg jest łatwy w użyciu, wystarczy umieścić go na szyjce butelki, przytrzymać specjalnymi uchwytami i pociągnąć dźwignię w dół, a wiertło samo wejdzie w korek, ruch dźwigni w górę spowoduje wyciągnięcie korka z butelki. Opakowy w eleganckie pudełko.

Cała pomysłowość Peugeota została poddana destylacji w celu stworzenia tego wyjątkowego korkociągu, wykorzystującego niezwykle precyzyjny mechanizm. Został zaprojektowany ergonomicznie, aby zapewnić doskonałą obsługę. Pasuje do każdej butelki. Wysoce elegancki, nowoczesny design dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych.

Przez ponad 100 lat, marka Peugeot jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. W ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie. Peugeot oferuje szeroką gamę specjalistycznych korkociągów, karafek do wina, dekanterów, kieliszków do degustacji win i akcesoriów dla miłośników wina na całym świecie.

  • Materiał: stal nierdzewna, guma
  • Wymiar: 14 cm

Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@