Deska do krojenia pieczywa Zassenhaus akacja

Kod produktu: ZS-055405
Marka: Zassenhaus
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 185,90 zł
ILOŚĆ: -+

Klasyczna deska do krojenia pieczywa wykonana z drewna akacjowego. Świetny dodatek do kuchni, dzięki któremu twoja praca będzie lekka i przyjemna. Deska składa się z dwóch elementów: mniejszej deski ze szczelinami oraz większej podstawy, w którą wkłada się tą mniejszą. Okruchy pieczywa wpadają pomiędzy szczeliny dzięki czemu nie rozsypują się po blacie. Wyjęcie mniejszej części ułatwia usunięcie okruchów zgromadzonych w jednym miejscu.

Aby deska jak najdłużej zachowała piękny i świeży wygląd należy przestrzegać kilku zasad: po użyciu przecierać ją mokrą ściereczką, następnie pozostawiać do wyschnięcia w pozycji pionowej, tak aby zapewnić swobodny przepływ powietrza z każdej strony deski. Raz na jakiś czas (w zależności od intensywności używania) można nasmarować ją odrobiną oleju jadalnego. W żadnym wypadku nie myć drewnianej deski w zmywarce.

  • Materiał: drewno akacjowe
  • Wymiary: 42 x 28 x 2 cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Deska do krojenia pieczywa Zassenhaus akacja

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Zassenhaus dba o wysoka jakość produktów i bogaty know-how co pozwala jej osiągnać sukces i tworzyć wyjątkową ofertę funkcjonalnych akcesoriów kuchennych. W produktach marki Zassenhaus od pierwszego dotyku da się wyczuć jakość oraz pasję z jaką zostały zaprojektowane i wyprodukowane.

NEWSLETTER
@