Deska do krojenia pieczywa 42x27 cm Zassenhaus akacjowa

Kod produktu: ZS-055030
Marka: Zassenhaus
CENA: 139,90 zł
Produkt na zamówienie
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530

Deska do krojenia pieczywa 42x27 cm Zassenhaus akacjowa. Świetny dodatek do kuchni, dzięki któremu twoja praca będzie lekka i przyjemna. Deska ma na swojej powierzchni szczeliny oraz zagłębienie na obrzeżach, dzięki czemu okruchy pieczywa nie rozsypują się po blacie. Drewno akacjowe jest giętkie i elastyczne, dzięki czemu trudno ulega uszkodzeniom i doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Aby deska jak najdłużej zachowała piękny i świeży wygląd należy przestrzegać kilku zasad: po użyciu przecierać ją mokrą ściereczką, następnie pozostawiać do wyschnięcia w pozycji pionowej, tak aby zapewnić swobodny przepływ powietrza z każdej strony deski. Raz na jakiś czas (w zależności od intensywności używania) można nasmarować ją odrobiną oleju jadalnego. W żadnym wypadku nie myć drewnianej deski w zmywarce.

  • Materiał: drewno akacjowe
  • Wymiary: 42 x 27,5 x 2 cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Deska do krojenia pieczywa 42x27 cm Zassenhaus akacjowa

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Zassenhaus dba o wysoka jakość produktów i bogaty know-how co pozwala jej osiągnać sukces i tworzyć wyjątkową ofertę funkcjonalnych akcesoriów kuchennych. W produktach marki Zassenhaus od pierwszego dotyku da się wyczuć jakość oraz pasję z jaką zostały zaprojektowane i wyprodukowane.

NEWSLETTER
@