Dekanter do czerwonego wina Air Sense Zwiesel 1872

Kod produktu: SH-2854-15-1
  opinie: 0
CENA: 659,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Dekanter do czerwonego wina Air Sense Zwiesel 1872. Subtelny design w połączeniu z idealną harmonią określają dzieło szwedzkich projektantów Bernadotte & Kyllberg, którzy wraz z Zweisel Kristallglas stworzyli wyjątkową linię szkła Air Sense, będącą przykładem wyrafinowanego kształtu służącego funkcjonalności.

Elegancka karafka do napowietrzania i serwowania win, wykonana ręcznie przez niemieckich rzemieślników. Dzięki specjalnej obróbce powierzchni szkła Drop Protect, na powierzchni karafki nie powstają kropelki. Karafka wykonana ze szkła kryształowego, które zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii, jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach.

Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Pojemność: 1,5 Litra
  • Wysokość: 31,6 cm
  • Średnica: 22,5 cm
  • Materiał: szkło kryształowe wolne od związków baru i ołowiu - ręcznie dmuchane

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@