Dekanter do czerwonego wina Air Sense Zwiesel 1872

Kod produktu: SH-122190
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 919,00 zł
ILOŚĆ: -+

Dekanter do czerwonego wina Air Sense Zwiesel 1872. Subtelny design w połączeniu z idealną harmonią określają dzieło szwedzkich projektantów Bernadotte & Kyllberg, którzy wraz z Zweisel Kristallglas stworzyli wyjątkową linię szkła Air Sense, będącą przykładem wyrafinowanego kształtu służącego funkcjonalności.

Elegancka karafka do napowietrzania i serwowania win, wykonana ręcznie przez niemieckich rzemieślników. Dzięki specjalnej obróbce powierzchni szkła Drop Protect, na powierzchni karafki nie powstają kropelki. Karafka wykonana ze szkła kryształowego, które zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii, jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach.

Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Pojemność: 1,5 Litra
  • Wysokość: 31,6 cm
  • Średnica: 22,5 cm
  • Materiał: szkło kryształowe wolne od związków baru i ołowiu - ręcznie dmuchane
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Dekanter do czerwonego wina Air Sense Zwiesel 1872

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Sommelierzy, producenci win, międzynarodowi szefowie kuchni i najlepsze hotele w ponad 120 krajach cenią markę Zwiesel 1872 jako wiarygodnego partnera i dostawcę. Kryształowe szklanki do whisky, lampki do wina, karafki dekantacyjne - wszystko to, czego potrzebujesz w swoim barku.

NEWSLETTER
@