Karafka do wina z lejkiem - zestaw do napowietrzania win Aromium Peugeot

Kod produktu: PG-230036
  opinie: 0
Dostępna ilość: 8 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 201,52 zł 229,00
Promocja obowiązuje do: 2020-09-27
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Karafka do wina z lejkiem Aromium to zestaw do napowietrzania win francuskiej marki Peugeot. Zlewanie i napowietrzenie młodego wina następuje w dwóch miejscach: od góry w lejku; na dole w rozszerzonej karafce. Podwójna wentylacja wina pozwala na zastosowanie mniejszej średnicy karafki, ze względu na fakt, że wino jest już na tym poziomie silnie natlenione. Bardziej zwarta forma karafki ułatwia aranżację i ustawienie na stole, gdzie zajmuje mniej miejsca.

Przez ponad 100 lat, marka Peugeot jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. W ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie. Peugeot oferuje szeroką gamę specjalistycznych korkociągów, karafek do wina, dekanterów, kieliszków do degustacji win i akcesoriów dla miłośników wina na całym świecie.

  • Wysokość: 23cm
  • Średnica: 20cm
  • Pojemność: 0,75 Litra
  • Materiał: szkło dmuchane ręcznie


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@