Karafka dekantacyjna do dojrzałych win Ibis Magnum Peugeot 1,5 Litra

Kod produktu: PG-230012
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 529,00 zł
ILOŚĆ: -+

Karafka dekantacyjna do dojrzałych win Ibis Magnum francuskiej marki Peugeot. Przeznaczona do dojrzałych win czerwonych i białych. Zestaw składa się z karafki i szklanego korka, który minimalizuje ekspozycję powietrza.

Karafka do wina Peugeot Ibis Magnum jest idealna do zlewania dojrzałych czerwonych win, które przechowa, oświetlając niuanse ich koloru. Doskonale nadaje się również do konserwacji i wzmacniania subtelnych aromatów i efemeryków białego wina. Ta karafka pozwoli Ci zlać wina, tj. oddzielić wino od jakiegokolwiek osadu, a tym samym cieszyć się nim. Karafka Ibis Magnum minimalizuje wymianę powietrza, aby zachować aromat wina, dzięki długiej, prostej szyi z lekko zaokrągloną podstawą. Karafka Ibis Magnum służy również do podkreślenia koloru wina. Rozmiar tej karafki jest wizytówką magnum. Karafka do wina, która będzie hołdem dla wszystkich Twoich najlepszych okazji.

Przez ponad 100 lat, marka Peugeot jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. W ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie. Peugeot oferuje szeroką gamę specjalistycznych korkociągów, karafek do wina, dekanterów, kieliszków do degustacji win i akcesoriów dla miłośników wina na całym świecie.

  • Wysokość: 33 cm
  • Pojemność: 1,5 Litra
  • Materiał: szkło dmuchane ręcznie

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Karafka dekantacyjna do dojrzałych win Ibis Magnum Peugeot 1,5 Litra

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@