Karafka do wina z dekanterem Blomus Delta

Kod produktu: B63482
Marka: Blomus
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 449,00 zł
Produkt na zamówienie
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530

Karafka do dekantacji wina Delta niemieckiej marki Blomus. Wykonana została z gładkiego szkła, które wzmocniono elementami ze stali nierdzewnej. Karafka ma bardzo oryginalne i praktyczne szerokie dno, zwężające się ku górze oraz dekanter, który przyczynia się do napowietrzania wina podczas nalewania do karafki, co sprzyja tworzeniu się jego bogatego smaku i aromatu. Wino można bez problemu wlewać bez uronienia kropli, bez konieczności czyszczenia zintegrowanego sita, a pozostałości pozostają na sicie. Zagłębienie dla kciuka w tym organicznym, szklanym naczyniu, umożliwia bezpieczne trzymanie i łatwe wylewanie.

Dekantacja wina to zabieg polegający na usunięciu z czerwonego wina osadów i drobinek powstających podczas procesu dojrzewania. Poza tym wbudowany filtr, podczas przelewania wina z karafki do kieliszka, zatrzymuje osad, tak by w szkle znalazł się wyłącznie najwyższej jakości trunek.

Karafka do wina z serii Delta jest szczególnie polecana do win młodych, ale także to tych ciężkich o bardziej zdecydowanym aromacie. To produkt idealny dla miłośników wina, którzy potrafią z delektowania się tym trunkiem uczynić prawdziwie uroczystą chwilę.

  • Średnica 18 cm
  • Wysokość 25,5 cm
  • Materiał: szkło, stal nierdzewna matowa, tworzywo sztuczne, silikon
  • Projekt: Flöz Design
  • Nagrody: German Design Award, Good Design Award, IF Product Design Award

Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Karafka do wina z dekanterem Blomus Delta

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  18-06-2019   a.

Dobry produkt. Spisuje się rewelacyjnie.


Blomus to wysokiej jakości akcesoria do domu ze stali nierdzewnej, wytwarzane przez firmę SKS Design GmbH. Blomus sprzedawany jest na pięciu kontynentach w kilkudziesieciu krajach świata. W naszej ofercie od kilku lat i nigdy nas nie zawiódł.

NEWSLETTER
@