Dekanter do czerwonego wina Air Schott Zwiesel

Kod produktu: SH-2853-15-1
CENA: 399,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Dekanter do czerwonego wina Air Zwiesel. Czysty skandynawski projekt i perfekcyjne szkło. Wyjątkowa koncepcja serii Air zainspirowana została funkcjonalnym designem. Delikatne faliste kształty i obła forma jest połączona z elegancją i najwyższą jakością szkła. Zaprojektowane przez Bernadotte & Kylberg.

Kryształowe szkło Tritan Protect, z którego karafka została wykonana, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Pojemność: 1,5 Litra
  • Wysokość: 31,6 cm
  • Średnica: 22,5 cm
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan® Protect wolne od związków baru i ołowiu
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Dekanter do czerwonego wina Air Schott Zwiesel

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@