Zegar ścienny rzymskie cyfry Sirio38 CalleaDesign caffelatte

Kod produktu: 10-031-14
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 550,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zegar ścienny rzymskie cyfry Sirio38 CalleaDesign caffelatte. Okrągły zegar na ścianę do dużego pomieszczenia. Tarcza zegara składa się z dwóch elementów - centralnego, w którym znajduje się mechanim napędzający dwie, duże żarówki; oraz zewnętrznego okręgu. Pomiędzy elementami jest pusta przestrzeń, którą wypełnia kolory ściany. Elementy połączone są ze sobą za pomocą rzymskich cyfr. Zegar, mimo braku wszystkich cyfr oznaczających godziny, jest bardzo czytelny. Wyraźne, duże, pogrubione wskazówki ułatwiają szybkie odczytanie godziny nawet z dużej odległości. Wyjątkowy design, który będzie ozdobą na Twojej ścianie.

Wysoka jakość użytych materiałów (płyta MDF i metal) oraz wykonania, gwarantują satysfakcję na najwyższym poziomie. Taki zegar to praktyczny wyznacznik czasu oraz elegancki element dekoracyjny. Zegary CalleaDesign wykonane są z drewna i malowanego mdf'u, w zależności od wersji kolorystycznych. MDF (płyta pilśniowa o średniej gęstości) to pochodna drewna, którą można kształtować i malować. Ostateczny efekt estetyczny materiału jest całkowicie zależny od obróbki, której jest poddawany. Wykończenia esencji drzewnych mają otwarte pory, aby podkreślić prawdziwe cechy słojów (dotyczy zegarów z elementami drewnianymi).

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w manufakturze CalleaDesign. Przed opuszczeniem zakładu został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią.

Niemiecki mechanizm zegara jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Zegary ścienne CalleaDesign są wyposażone w mechanizmy produkcji niemieckiej. Do każdego modelu przypisany jest mechanizm oparty na charakterystyce tarczy i ciężarze wskazówek. Działanie jest zasilane baterią AA i jest całkowicie bezgłośne. Wszystkie mechanizmy są testowane w laboratorium podczas kontroli jakości.

Wskazówki wykonane są z aluminium. W opakowaniu znajduje się bateria AA doskonałej jakości do działania mechanizmu. W zestawie znajduje się również kołek rozporowy do bezpiecznego montażu na ścianie. Opakowanie jest funkcjonalne i eleganckie. Dlatego wskazane i odpowiednie jest, aby zegar był prezentem.

Wydłużony czas oczekiwania na realizację zamówienia spowodowany jest tym, iż producent nie ma zegarów w magazynie. Wszystkie zegary CalleaDesign produkowane są po złożeniu zamówienia.

  • Średnica: 38 cm
  • Materiał: włókno drzewne (MDF), wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech
  • Mechanizm wyprodukowany w Niemczech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny rzymskie cyfry Sirio38 CalleaDesign caffelatte

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@