Torba na ramię z lunch box 0,8 Litra i torebką żelową SmartOffice

Kod produktu: 30988

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Torba na ramię z lunch box o pojemności 0,8 Litra i torebką żelową SmartOffice. Usztywniana torebka lunchowa została zaprojektowana i wyprodukowana przez portugalską markę Smartlunch z przeznaczeniem do przenoszenia niewielkich posiłków, owoców, napojów.

Wewnątrz wyłożona materiałem termoizolacyjnym, który sprawia, że utrzymasz świeżość przenoszonych w niej posiłków oraz ochronisz drugie śniadnie czy obiad przed temperaturą zewnętrzną i przegrzaniem czy wychłodzeniem.

W komplecie otrzymujesz lunch box - szczelny pojemnik z tworzywa o pojemności 0,8 Litra, który jest bezpieczny w kontakcie z żywnością, można go myć w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej (bez pokrywki) i zamrażarce.

Torebka żelowa, która jest na wyposażeniu torby, służy do utrzymania niskiej lub wysokiej temperatury przenoszonych posiłków. Aby jej użyć, należy go podgrzać w kuchence mikrofalowej lub schłodzić w zamrażarce.

Wygodna torba, przeznaczona jest zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i nastolatków. Wewnątrz znajduje się kieszonka na sztućce, do przenoszenia służy regulowany pasek na ramię, który schowasz w bocznej kieszonce, zamkniesz ją bezpiecznie za pomocą suwaka.

Torba łatwa w utrzymaniu w czystości - wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką.

  • Wysokość: 22 cm
  • Szerokość: 20 cm
  • Głębokość: 12 cm
  • Pojemność wewnętrznego pojemnika: 0,8 Litra
  • Materiał: tkanina, tworzywo sztuczne wolne od BPA
NEWSLETTER
@