Talerz głęboki z małym zagłębieniem 21 cm Sphere Revol czarna porcelana

Kod produktu: RV-653441-4
Marka: Revol
CENA: 229,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Talerz głęboki z małym zagłębieniem 21 cm Sphere Revol czarna porcelana. Ręcznie wykonany projekt jedynego w swoim rodzaju talerza, prawdziwego klejnotu - przedmiotu, którego możesz użyć do wyeksponowania swoich najlepszych przepisów kulinarnych. Wyjątkowy i oryginalny projekt, w którym każdej myśli nadano styl, wchodząc w świat wysublimowanej, wysokiej jakości sztuce kulinarnej. Talerz o średnicy 21,5 cm, który może być stosowany do serwowania deserów, jak również przystawek.

Jeśli Twoja kuchnia może być lekka jak powietrze i pełna niespodzianek, dlaczego Twoja zastawa stołowa miałaby być inna? Ten talerz o średnicy 21,5 cm z Kolekcji Sphere jest tego doskonałym przykładem, wnosząc oryginalność do obsługi stołu. Zestawa jest wyjątkowa, a każdy jej szczegół jest wykonany ręcznie. Więc masz to, prawdziwy klejnot do wyboru spośród wielu rodzajów wzorów w kolekcji. Niezależnie od tego, czy użyjesz go na przystawkę, czy na deser, z pewnością przyciągnie wzrok Twoich gości. Ten porcelanowy talerz firmy Revol całkowicie na nowo odkrywa, jak i kiedy można go używać. Więc do czego go użyjesz?

Tutaj łączą się najcenniejsze elementy kuchni i muzyki!

Revol - francuska marka z 250-letnią tradycją, której porcelana jest połączeniem tradycji i nowoczesnego designu. Jej projektanci tworzą piękne, praktyczne, innowacyjne, a przede wszystkim ponadczasowe projekty zastawy stołowej z porcelany, opierając się krótkotrwałym trendom w modzie. Revol od pokoleń produkuje najwyższej jakości porcelanę o wyjątkowym, opracowanym przez siebie składzie. Wysoka zawartość kaolinu wpływa na jej twardość, odporność na ukruszenia, szok termiczny oraz mycie w zmywarkach. Stołową zastawę porcelanową Revol bezpiecznie można używać do gotowania, pieczenia, a nawet zamrażania - wytrzymuje temperaturę od -40°C do + 300°C. Wiele etapów produkcji jest wykonywanych ręcznie co dowodzi, że tego francuskiego producenta wyróżnia prawdziwe zamiłowanie do rzemiosła.

Porcelana Revol jest w 100% bezpieczna w kontakcie z żywnością. Dzięki niskiej porowatości (0,05%), jej powierzchnia jest higieniczna - nie przyjmuje zanieczyszczeń i nie pochłania zapachów. Odporna na działanie detergentów.

  • Materiał: porcelana 100%
  • Średnica: 21,5 cm
  • Wysokość: 4,5 cm
  • Wyprodukowano we Francji
  • Odporny na uszczebienia
  • Można używać w kuchence mikrofalowej, piekarniku i zamrażarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Talerz głęboki z małym zagłębieniem 21 cm Sphere Revol czarna porcelana

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@