Taca Lodge Philippi 50x31 cm, drewno oczechowe

Kod produktu: P252003
  opinie: 0
Dostępna ilość: 0 szt.
Wysyłka do 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 445,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Taca Lodge Philippi 50x31 cm, drewno oczechowe. Przeznaczona do serwowania posiłków lub kawy czy herbaty. Klasyczny, prostokątny kształt. Wykonana ręcznie, tradycyjną, rzemieśliczą metodą z lakierowanego, ciemnego drewna orzechowego i wyposażona po bokach w dwa wygodne uchwyty. Ma gładką i przyjemną w dotyku powierzchnię, z wyraźnie zaznaczonym rysunkiem słojów drewna. Jest idealna do podawania śniadania do łóżka i kawy do ogrodu.

Unikatowe produkty niemieckiej marki Philippi, inspirowane pomysłami twórcy firmy - Jana Philippiego, zaprojektowane są przez najlepszych designerów w oryginalnym, purystycznym stylu, oddającym w bardzo indywidualny sposób ducha epoki. Są precyzyjnie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się nie tylko funkcjonalnością, ale i niepowtarzalnym pięknem. Produkty marki Philippi tworzą idealne dopełnienie tak tradycyjnych, jak inowocześnie urządzonych kuchni, zachwycając każdego swoją genialnie prostą formą. Są też idealnym pomysłem na oryginalny prezent dla eleganckiej pani domu.

  • Wymiary: 50 x 31 cm
  • Wysokość: 4 cm
  • Waga: 1,3 kg
  • Materiał: drewno orzechowe

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Philippi niemiecki producent wyjątkowych, designerskich produktów, projektowanych w oparciu o pasję i najnowsze trendy w modzie.

NEWSLETTER
@