Ręczny młynek do soli, drewno orzechowe, Peugeot Paris Icone U'Select 18 cm

Kod produktu: PG-34924
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 359,00 zł
ILOŚĆ: -+

Ręczny młynek do soli, drewno orzechowe, Peugeot Paris Icone U'Select 18 cm. Młynek do soli wykonany z drewna orzechowego, ozdobiony szlachetnym drewnem i błyszczącą pokrywą ze stali nierdzewnej, który kryje w sobie genialny system napełniania i mielenia.

18-centymetrowy młyek do soli morskiej, oparty na oryginalnym, charakterystycznym modelu Paris. Drewno orzecha jest wykończone matową powierzchnią, zachowując swój naturalny wygląd, podobny do oryginalnego koloru i wyraźnie ukazuje wspaniałą atmosferę. Lśniąca miseczka stalowa, zapewnia wspaniały kontrast z drewnem. Młynek do soli Paris Icône jest wyposażony w system regulacji mielenia u'Select, umożliwiający łatwy wybór wymaganego poziomu zmielenia soli.

Paris Icône to reinterpretacja młynków Paris, flagowego modelu kolekcji Peugeot, w udoskonalonym, nowoczesnym stylu. Młynki z tej seriu są jednocześnie stylowe i funkcjonalne, i będą towarzyszyły Ci podczas przyprawiania wszystkich, kulinarnych poczynań.

Mielenie odbywa się dwuetapowo, pierwszy etap to pękanie większych grudek, drugim właściwe mielenie, co zapewnia najlepszy smak i aromat.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję;
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni;
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: drewno orzechowe, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stal nierdzewna U'Select
  • Wysokość: 18 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Ręczny młynek do soli, drewno orzechowe, Peugeot Paris Icone U'Select 18 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@