Drewniany młynek do pieprzu 22 cm Peugeot Paris Icone U'Select drewno orzechowe

Kod produktu: PG-34931
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 419,00 zł
ILOŚĆ: -+

Drewniany młynek do pieprzu 22 cm Peugeot Paris Icone U'Select drewno orzechowe. Harmonijny kontrast między drewnem orzechowym a błyszczącą pokrywą ze stali nierdzewnej. Demonstruje wszelką troskę i dbałość o szczegóły wykonania, które przynosi do wygody użytkowania.

Orzechowy młynek do pieprzu Paris Icône to reinterpretacja młynka Paris, flagowego modelu kolekcji Peugeot, w udoskonalonym, nowoczesnym stylu. Młynek, który jest jednocześnie stylowy i funkcjonalny, towarzyszył Ci będzie podczas przyprawiania wszystkich, kulinarnych poczynań.

Paris Icône powraca do modelu Paris, tak charakterystycznego dla marki Peugeot, w bardziej nowoczesnym stylu i z cennego drewna orzechowego. Zestawienie naturalnego, matowego wykończenia, podobnego do oryginalnego koloru drewna, i błyszczącej pokrywki ze stali nierdzewnej jest niezwykle fascynujące. Z odnowionym wyglądem, młynek do pieprzu Paris Icône ma również inteligentny system kontroli mielenia u'Select. Stworzony przez firmę Peugeot w celu zwiększenia kontroli mielenia, ten opatentowany system pozwala wybrać dokładną grubość jednym ruchem ręki.

Mielenie odbywa się dwuetapowo, pierwszy etap to pękanie większych ziarenek pieprzu, drugim właściwe mielenie, co zapewnia najlepszy smak i aromat uwalniany z przyprawy.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję;
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni;
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: drewno orzechowe, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stal nierdzewna U'Select
  • Wysokość: 22 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Drewniany młynek do pieprzu 22 cm Peugeot Paris Icone U'Select drewno orzechowe

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@