Młynek do soli, drewno orzechowe, Peugeot Paris Icone U'Select 22 cm

Kod produktu: PG-34948
Marka: Peugeot
CENA: 419,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Młynek do soli Peugeot Paris Icone U'Select 22 cm. Wykonany z drewna orzechowego, ozdobiony błyszczącą pokrywą ze stali nierdzewnej, który kryje w sobie genialny system napełniania i mielenia.

Utworzony w 1987 roku młynek Paris ma charakterystyczny wygląd. Zmodernizowany pod kątem bardziej nowoczesnego wyglądu, młynek Paris Icône o wysokości 22 cm jest identyfikowalny. Bardziej współczesne linie są ozdobione kielichem ze stali nierdzewnej, który trzyma metalowy lejek, aby ułatwić wypełnienie młynka solą. Wyposażony w opatentowany system kontroli mielenia u'Select, dzięki któremu można łatwo regulować w celu uzyskania perfekcyjnie kontrolowanego mielenia, dokładnie w sam raz dla twoich kulinarnych kreacji.

Mielenie odbywa się dwuetapowo, pierwszy etap to pękanie większych grudek, drugim właściwe mielenie, co zapewnia najlepszy smak i aromat.

Świeżo mielone przyprawy

Zastosowanie specjalnie zaprojektowanego mechanizmu mielącego jest niezwykle ważne w kuchni, ponieważ uwydatnia on aromaty i olejki eteryczne przypraw. Świeżo mielony pieprz oraz inne przyprawy mają więcej aromatu, który wpływa bezpośrednio na smak i jakość przygotowywanych potraw. Zaletą korzystania z młynków z mechanizmem U-Select jest kontrola nad grubością i chropowatością zmielonych przypraw i soli, i stosowanie ich w zależności od gustu czy konieczności.

Jak wybrać odpowiedni młynek do mielenia?

  1. mechanizm mielący - wybierz taki, który wytrzyma codzienne użytkowanie, dobrze wykonany i zaprojektowany do konkretnej przyprawy, ponieważ każda przyprawa ma inne właściwości fizyczne i wykorzystuje różne cechy konstrukcyjne. Peugeot produkuje siedem różnych, unikalnych mechanizmów, każdy do innej przyprawy: pieprzu, soli, ziół i przypraw, kawy, soli morskiej, papryki chilli i gałki muszkatołowej. Dla każdej przyprawy jest jeden i tylko jeden rodzaj mechanizmu, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie mechanizmy Peugeot produkowane są we Francji i mają dożywotnią gwarancję;
  2. konstrukcja i wygląd - tradycyjny czy nowoczesny, ręczny czy elektryczny; młynek do przypraw jest niezbędnym narzędziem kuchennym, musi być wygodny i jednocześnie pasować do wystroju Twojej kuchni;
  3. łatwość użytkowania - dobry młynek powinien mieć łatwą regulację, napełnianie i wygodnie leżeć w dłoni.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: drewno orzechowe, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stal nierdzewna U'Select
  • Wysokość: 22 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek do soli, drewno orzechowe, Peugeot Paris Icone U'Select 22 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@