Półmisek prostokątny 32x23 cm, porcelanowy Arborescence Revol szary

Kod produktu: RV-648309-2
Marka: Revol
CENA: 195,12 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Półmisek prostokątny 32x23 cm, porcelanowy Arborescence Revol szary. Prostokątny talerz z kolekcji Arborescence to prawdziwy plus dla Ciebie za prezentację dań głównych (grenadyna cielęca, filet mignon, pierś z kurczaka faszerowana krabem, tagliatelles ze smardzami itp.), Dania w formie bufetu (prezentacja owoców, serów i wędlin) lub specjały i smakołyki Szefa Kuchni oferowane po przyjeździe dla VIP-ów i grup gości (świeże owoce, desery, rzeźby z czekolady, sery itp.). Wyprodukowany we Francji półmisek, łączy w sobie nowoczesne i współczesne formy, aby zaspokoić wszystkie potrzeby największych szefów kuchni. Zrób miejsce na kreatywność dzięki tej wyrafinowanej, prostokątnej płycie porcelanowej inspirowanej naturą. Dzięki temu prostokątnemu talerzowi Arborescence, dostępnemu w dwóch rozmiarach i trzech kolorach, możesz bawić się teksturą i kolorami swoich potraw.

Seria Arborescence, inspirowana naturą i przyjazna dla środowiska, ponieważ Revol podziela Twoje wartości.

Revol - francuska marka z 250-letnią tradycją, której porcelana jest połączeniem tradycji i nowoczesnego designu. Jej projektanci tworzą piękne, praktyczne, innowacyjne, a przede wszystkim ponadczasowe projekty zastawy stołowej z porcelany, opierając się krótkotrwałym trendom w modzie. Revol od pokoleń produkuje najwyższej jakości porcelanę o wyjątkowym, opracowanym przez siebie składzie. Wysoka zawartość kaolinu wpływa na jej twardość, odporność na ukruszenia, szok termiczny oraz mycie w zmywarkach. Stołową zastawę porcelanową Revol bezpiecznie można używać do gotowania, pieczenia, a nawet zamrażania - wytrzymuje temperaturę od -40°C do + 300°C. Wiele etapów produkcji jest wykonywanych ręcznie co dowodzi, że tego francuskiego producenta wyróżnia prawdziwe zamiłowanie do rzemiosła.

Porcelana Revol jest w 100% bezpieczna w kontakcie z żywnością. Dzięki niskiej porowatości (0,05%), jej powierzchnia jest higieniczna - nie przyjmuje zanieczyszczeń i nie pochłania zapachów. Odporna na działanie detergentów, gwarantowana wytrzymałość ponad 3000 cykli w zmywarce.

  • Materiał: porcelana 100% naturalny materiał
  • Długość: 32 cm
  • Szerokość: 23 cm
  • Wyprodukowano we Francji
  • Odporny na uszczebienia
  • Można używać w kuchence mikrofalowej, piekarniku i zamrażarce
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Półmisek prostokątny 32x23 cm, porcelanowy Arborescence Revol szary

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@