Pojemnik stalowy na lunch 9,4 Litra Vintage Stanley Classic

Kod produktu: 10-01625-003
Marka: Stanley
Dostępna ilość: 7 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 444,00 zł
ILOŚĆ: -+

Pojemnik stalowy na lunch 9,4 Litra Vintage Stanley Classic. Doskonale sprawdzi się, podczas wycieczek, wyjazdów na ryby lub długiego dnia pracy. Dzięki bardzo dużej pojemności z łatwością zmieścisz w środku nie tylko kanapki i świeże owoce, ale nawet termos o pojemności maksymalnej 0,75 Litra, na który jest specjalny uchwyt w pokrywie. Rączka na wierzchu pojemnika ułatwia jego przenoszenie. Pojemnik został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej walcowanej na zimno (odporna na korozję). Mocne i wytrzymałe zawiasy oraz zamknięcia gwarantują, że będzie służył przez wiele lat.

Kolor pojemnika Hammertone Green inspirowany jest oryginalnym wzornictwem z lat 50 XX wieku.

Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

  • Pojemność: 9,4 Litra
  • Długość: 33 cm
  • Wysokość: 25,4 cm
  • Szerokość: 16,5 cm
  • Waga: 1,68 kg
  • Materiał: stal nierdzewna SPCD
  • Przecierać mokrą ściereczką i wytrzeć do sucha
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Pojemnik stalowy na lunch 9,4 Litra Vintage Stanley Classic

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@