Naczynie do przygotowania wegańskiego mleka roślinnego Lekue

Kod produktu: 0220526M06M017
  opinie: 15   czytaj opinie

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Mleczniki, pojemniki i dzbanki na mleko

Opis produktu

Naczynie do przygotowania wegańskiego mleka roślinnego Lekue. Przygotuj w domu zdrowe, roślinne mleko, które jest alternatywą dla mleka zwierzęcego. Jeśli jesteś otwarty na nowe smaki i do tego zdrowe to spróbuj przygotować samodzielnie mleko w domu.

Zestaw składa się z dwóch pojemników, tłoka z sitkiem oraz przykrywki - podstawki.

Wewnętrzny pojemnik służy do przygotowywania mleka. Wsyp do niego produkt, z którego chcesz przyrządzić mlego - orzechy, migdały, nasiona, płatki... Zalej je wodą, odczekaj, aż składniki zmiękną, a następnie zmiksuj zawartość. Następnie za pomocą tłoka, a jednocześnie sitka, oddziel miąższ od cieczy. Samą ciecz, po przelaniu do zewnętrznego pojemnika, można przechowywać w lodówce (max. 3 dni). Pokrywka dołączona do produktu, pełni jednocześnie funkcję antypoślizgowej podstawki, przydatnej przy miksowaniu.

W dołączonej instrukcji znajdują się zdjęcia oraz ikonografika, która wyjaśnia szczegółowo jak używać produktu. W instrukcji znajduje się również kilka łatwych przepisów na gotowe potrawy. Przepisy przedstawione są w prosty sposób, w punktach, za pomocą zdjęć i ikon.

  • Materiał: tworzywo sztuczne PP, SAN, stal nierdzewna, silikon platinum, - wolne od BPA
  • Wymiary:
    • wysokość: 25,8 cm
    • średnica: 12 x 10,8 cm
    • pojemność: 1 Litr
  • Można myć w zmywarce

NEWSLETTER
@