Naczynie do przygotowania parowańców (bułeczek bao) Lekue

Kod produktu: 3400704M10M017
  opinie: 0
Dostępna ilość: 6 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 119,00 zł
ILOŚĆ: -+

Naczynie do przygotowania parowańców czyli chińskich bułeczek bao. Od ponad 2 tysięcy lat, takie bułeczki wykonywane są w Chinach, Japonii czy Indonezji. Są na nie setki przepisów. W Polsce popularne są szczególnie na Podlasiu, gdzie podawane są z różnymi nadzieniami zarówno wytrawnymi jak i słodkimi. Dzięki naczyniu Lekue każdy może dołaczyć do twórców i wielbicieli tych zdrowych bułeczek. Bao przyrządzane na parze zawierają dużo mniej kalorii i więcej składników odżywczych niż tradycyjny chleb. Projektując ten produkt hiszpańska firma połączyła tradycję chińską z zaletami nowoczesnego silikonu Platinum, który jest materiałem wysoce higienicznym. Specjalny kształt perforacji w naczyniu Lekue ma na celu regulować przepływ pary.

Sposób użycia wraz z przepisem przedstawiono w załączonym poniżej filmie. Do naczynia dołączono książeczkę z przepisami (w 11 językach). Przed pierwszym użyciem naczynie należy umyć. Na silikonowej powłoce nie gromadzą się bakterie, żywność do niej nie przywiera. Nie używać formy bezpośrednio na ogniu bądź innym źródle ciepła. Nie używać przy włączonej funkcji grill. Wytrzymuje temperatury od +220oC do -60oC.

  • Materiał: silikon Platinum - wolny od BPA
  • Wysokość: 5,8 cm
  • Średnica: 23,5 cm
  • Można myć w zmywarce
  • Można myć ręcznie i w zmywarce. Podczas mycia nie używać ostrych zmywaków. Nie używać ostrych narzędzi.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Naczynie do przygotowania parowańców (bułeczek bao) Lekue

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Lekue to firma, która jako pierwsza w świecie opatentowała i wprowadziła na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu używanego w kuchni - silicone platinum. Dziś marka ta rozwija ofertę o innowacyjne produkty oraz użyteczne akcesoria kuchenne.

NEWSLETTER
@