Młynek do pieprzu z korbką, czarny, 18 cm Peugeot Isen mechanizm u'Select

Kod produktu: PG-37758
Marka: Peugeot
CENA: 299,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Młynek do pieprzu z korbką, czarny, 18 cm Peugeot Isen mechanizm u'Select. Dzięki systemowi u'Select umożliwiającemu bardzo precyzyjną regulację mielenia i nowoczesnej, ergonomicznej, błyszczącej, stalowej korbce, młynek do pieprzu Isen powraca do linii historycznych młynków Peugeot z nutką nowoczesności.

Piękno ruchu korbki

Ten ręczny młynek do pieprzu z czarnym wykończeniem jest częścią kolekcji Isen. Jego projekt łączy w sobie nowoczesność błyszczącego metalu i drewno bukowe barwione na kolor czarny. Ten młynek z korbką, ​​wyprodukowany w zakładach Peugeot we Franche-Comté, umożliwia łatwe i precyzyjne mielenie ulubionego pieprzu. Opatentowany system regulacji mielenia u'Select, znajdujący się w podstawie młynka, umożliwia wybór spośród 6 różnych grubości mielenia i zapewnia równomierne mielenie. Jest wyposażony w stalowy mechanizm Peugeot, wyprodukowany we Francji, który jest objęty dożywotnią gwarancją.

  • Materiał: drewno bukowe, stal nierdzewna
  • Mechanizm: stalowy u'Select
  • Wysokość: 18 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek do pieprzu z korbką, czarny, 18 cm Peugeot Isen mechanizm u'Select

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@