Młynek do pieprzu z drewna orzechowego 14 cm Peugeot Méribel

Kod produktu: PG-33750
Marka: Peugeot
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 259,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Młynek do pieprzu z drewna orzechowego 14 cm Peugeot Méribel. Tworząc młynek Méribel, Peugeot z powodzeniem sprostał wyzwaniu zaprojektowania drewnianego młynka do pieprzu, zdolnego wytrzymać najbardziej intensywne użytkowanie w wilgotnym środowisku. Ten ręczny młynek do pieprzu jest pierwszym na świecie, którego korpus z orzecha jest całkowicie zamknięty w akrylowej osłonie.

Światowa innowacja

Poprzez ochronę i powiększenie szlachetnego rdzenia z drewna w akrylowej obudowie, Peugeot dokonał przełomu technologicznego. To pierwsze na świecie dzieło wieloletnich badań we współpracy z francuskim ekspertem w dziedzinie formowania wtryskowego. Ta technologia została wykorzystana do produkcji młynka z wieloma zaletami:

  • przyciągający wzrok projekt, dzięki kontrastowi pomiędzy matowym wykończeniem nasadki a błyszczącym wykończeniem korpusu młynka;
  • pomysłowa konstrukcja pozwala na intensywne użytkowanie chroniąc drewno przed wilgocią.

Historia marki Peugeot rozpoczęła się w XIX wieku. Jest synonimem znakomitych produktów we francuskiej kuchni. Poza szeroką ofertą profesjonalnych młynków do mielenia, w ostatnim okresie rozwija także innowacyjne i wysokiej jakości produkty winiarskie, barmańskie i sommelierskie.

  • Materiał: drewno orzech włoski, akryl
  • Mechanizm: stalowy
  • Wysokość: 14 cm
  • Nie można myć w zmywarce
  • Przecierać miękką, wilgotną ściereczką
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Młynek do pieprzu z drewna orzechowego 14 cm Peugeot Méribel

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  14-07-2021   Tomasz

Klasyka! Wykonanie pierwsza klasa!!!!!


Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@