Lunchbox dla dzieci, stalowy, szczelny, cztery przegródki Infant Cuitisan

Kod produktu: EC10205Y

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Pojemniki obiadowe, bento na lunch i drugie śniadanie

Opis produktu

Lunchbox dla dzieci, stalowy, szczelny, cztery przegródki Infant Cuitisan. Pojemność całkowita to aż 750 ml! Jest bezpieczny dla dzieci i niemowląt, produkt wolny od EDC - substancji zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego. Idealny na drugie śniadanie, czy większy posiłek dla dziecka do szkoły, na piknik czy w podróż. Pojemnik podzielony jest na cztery części, dzięki czemu poszczególne dania nie zmieszają się ze sobą, wyposażony w szczelną pokrywę z silikonową uszczelką.

Pochodzi z serii pojemników na drugie śniadanie dla dzieci, zaprojektowanej zgodnie z zasadami różnorodności i zastosowaniem nowoczesnego designu. Nadaje się do użytku w jadalni czy szkolnej stołówce. Cuitisan to południowokoreańska marka, której produkty, a w szczególności stalowe pojemniki na żywność są innowacyjne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Pojemnik jest lekki, wytrzymały, 100% szczelny, łatwy do czyszczenia, a także wyjątkowo odporny na szeroki zakres temperatur (od -40oC do 400oC). Można go używać w zamrażarce, lodówce, piekarniku* oraz kuchence mikrofalowej*.

CromoSteel™ to stop chromu i miedzi, dzięki czemu jest szczególnie odporny na rdzę i bakterie. Dodatek miedzi do stali sprawia, że ma właściwości antybakteryjne. W celu dezynfekcji, wystarczy przelać pojemnik wrzątkiem. Dodatek chromu (18%) dodaje trwałości i odporności na rdzewienie. Pojemniki na żywność Cuitisan mogą być używane w kuchence mikrofalowej. Możesz w nich podgrzewać posiłki bez ryzyka uszkodzenia mikrofalówki. Nie absorbuje zapachów, kolorów i smaków!

Jak to działa?

Innowacyjny korpus pojemników wykonany ze stali CromoSteel firmy Cuitisan różni się od zwykłych korpusów, które przepuszczają mikrofale i bezpośrednio oddziałują na żywność. Tutaj mikrofale odbijają się od pojemnika, kumulują, aby gromadzić ciepło i przekazywać je do jego zawartości. Ogólna zasada dotycząca mikrofal jest taka, że przedostają się bezpośrednio do żywności i w ten sposób generują ciepło. Odparowuje wilgoć z ogromnymi wibracjami. Jednak pojemniki Cuitisan zatrzymują wilgoć, rozgrzewając potrawę, gromadząc ciepło w obudowie, w przeciwieństwie do zwykłych pojemników. W ten sposób zatrzymujemy wilgoć w potrawach.

Najwyższej jakości pojemniki na żywność ze stali nierdzewnej jako jedyne na świecie… możesz podgrzewać BEZPIECZNIE w MIKROFALÓWCE!

 • Wymiary:
  • 750 ml; 24,5 x 18,5 x 5,5 cm; 348g
 • Materiał:
  • pojemnik: stal nierdzewna 18/8 CromoSteel - antybakteryjna, lekka, odporna na temperatury od -40oC do 400oC
  • pokrywka: tworzywo sztuczne PP - wolne od BPA
  • uszczelka: Silikon Premium Platinum
 • Można myć w zmywarce
 • Wyprodukowane w Korei Południowej

*bez pokrywki

Uwagi dotyczące użytkowania:

 • przed pierwszym użyciem należy dokładnie umyć pojemniki;
 • pokrywek nie należy używać w kuchence mikrofalowej, ani w piekarniku;
 • można podgrzewać w kuchence mikrofalowej wyłącznie pojedynczo;
 • należy upewnić się, że pojemnik nie dotyka wewnętrznych ścianek mikrofalówki;
 • do wyjmowania pojemnika z kuchenki mikrofalowej lub piekarnika należy użyć rękawic kuchennych lub suchej ściereczki;
 • nabiał nie powinien być przechowywany w pojemnikach dłużej niż jeden tydzień.
NEWSLETTER
@