Lunch box na zupę GoEat HPBA and Joseph Joseph

Kod produktu: LBZ001

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Przenoszenie domowych posiłków często nie jest łatwe. Jeśli mamy zabrać ze sobą posiłek do pracy, szkoły, czy w dalszą podróż, zawsze rezygnujemy z zup. Dlaczego? Być może nie trafiliśmy jeszcze na bezpieczny pojemnik. Mamy więc dla Ciebie Lunch box – pojemnik na zupę GoEat zaprojektowany wspólnie przez markę Anny Lewandowskiej - HPBA oraz brytyjską markę Joseph Joseph, dzięki któremu zapomnisz o problemie przenoszenia płynnych dań. Nasza propozycja to wysokiej jakości zestaw dwóch pojemników o pojemnościach 0,6litra i 0,3litra, z możliwością łatwego połączenia w jeden pojemnik. Pojemnik jest niezwykle szczelny, dzięki czemu bez obaw możesz przenieść w nim zupę, gulasz lub każde inne danie. Nie musisz martwić się, że je wylejesz. Dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi, lekkiej konstrukcji i szczelności, pojemnik jest idealny do przenoszenia. Sprawdzi się w pracy, szkole, czy nawet dalekiej podróży. Zawsze możesz mieć przy sobie świeży, domowy posiłek. Lunch box może być również używany w mikrofalówce, zmywarce i zamrażarce. Tylko u nas znajdziesz tak wiele rozwiązań w jednym produkcie!

Pamiętaj – zmieniasz nawyki, które towarzyszyły Ci całe życie. A najważniejsze jest to, że sport w pewnym momencie staje się Twoim nawykiem, podobnie jak zdrowe jedzenie.

Długi dzień w pracy? Wyjazd służbowy, podczas którego może nie być okazji do zjedzenia obiadu? Jak w takich sytuacjach odżywiać się zdrowo? Jak wiesz, często wyjeżdżam – służbowo i prywatnie.

W samolotach nigdy nie jem serwowanych tam potraw - wyrobiłam sobie nawyk zabierania pudełek ze śniadaniem oraz lunchem i do tego namawiam Ciebie. Przede wszystkim wiesz, z jakich składników go zrobiono – co jest niezwykle ważne w przypadku osób z alergiami, a także tych, które starają się nie jeść pewnych produktów. Zabierasz też dania, takie jakie lubisz, tym chętniej je jesz i nie pomijasz posiłków.

Specjalnie dla Ciebie, we współpracy z marką Joseph Joseph, przygotowałam specjalną edycję pojemnika na zupę GoEat. Zachęci Cię do zabierania domowych posiłków i zjedzenia ich w dowolnym miejscu. Korzystam z niego np. podczas podróży samochodem i po treningach.

Ania Lewandowska

ZALETY LUNCH BOXA:

  • wymiary: 11 x 17,4cm (rozłożony); 12 x 11cm (złożony)
  • zdrowy sposób na posiłek do pracy, szkoły, na wycieczkę
  • na zupy, gulasze, potrawy jednogarnkowe itp.
  • złożony z dwóch pojemników (pojemność: 0,6 Litra i 0,3 Litra), silikonowej pokrywki i nakładki mocującej całość
  • pokrywka z logo Joseph Joseph i HPBA
  • łatwe przechowywanie i przenoszenie: można włożyć jeden pojemnik w drugi
  • wykonany z polipropylenu wolnego od BPA oraz silikonu w kolorze stone
  • nadaje się do kuchenki mikrofalowej (bez pokrywki i nakładki), zamrażarki oraz zmywarki (odporny na temperatury od -20°C do +100°C)
  • motywacyjne hasło "Never Give Up" na opakowaniu
NEWSLETTER
@