Lodówka turystyczna pasywna Stanley Adventure 15,1 Litra model 2020

Kod produktu: 10-01623-068
Marka: Stanley
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 629,00 zł
ILOŚĆ: -+

Lodówka turystyczna pasywna Stanley Adventure 15,1 Litra model 2020 z izolacją termiczną, zapewniającą utrzymanie niskiej termperatury przechowywanych w niej produktów. Doskonale sprawdzi się, podczas wycieczek, wyjazdów na ryby lub długiego dnia pracy. Dzięki bardzo dużej pojemności z łatwością zmieścisz w środku nie tylko żywność, napoje, kanapki i świeże owoce, ale nawet termos, który może być przymocowany na jej powierzchni za pomocą czterech gumowych pasków.

Rączka na wierzchu pojemnika ułatwia jego przenoszenie. Pojemnik został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a pomiędzy podwójnymi ściankami umieszczona została gruba warstwa pianki izolującej termicznie. Takie rozwiązanie jest prawie 40% bardziej efektywne od podobnych pojemników termicznych dostępnych na rynku. W celu wydłużenia czasu chłodzenia zaleca się stosowanie specjalnych wkładów mrożacych lub kostek lodu.

Pokrywka jest dodatkowo wzmocniona uszczelką. Dzięki temu schłodzone produkty (np. wyjęte z lodówki puszki czy butelki) mogą zachować niską temperaturę nawet do 36 godzin.

Lodówka ma wytrzymałą konstrukcję, dlatego może służyć także jako polowy stołek do siedzenia. Mocne i wytrzymałe zawiasy oraz zamknięcia gwarantują, że będzie służyła przez wiele lat i zapobiegają przed przypadkowym otwarciem. Obecna generacja lodówek (produkowanych od 2020r.) została wyposażona w bardziej elastyczne zamknięcie, co ułatwia otwieranie i zamykanie lodówki.

Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

  • Pojemność: 15,1 Litra
  • Objętość np. 21 puszek napoju
  • Wymiary zewnętrzne: 32,5 x 42,5 x 28,5 cm (wysokość)
  • Wymiary wewnętrzne: 22 x 32 x 19,5 cm (wysokość)
  • Materiał: tworzywo sztuczne, pianka termiczna
  • Utrzymanie niskiej temperatury: do 36 godzin*

*Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze utratą początkowej temperatury.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Lodówka turystyczna pasywna Stanley Adventure 15,1 Litra model 2020

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@