Lodówka pasywna turystyczna Stanley Adventure 6,6 Litra

Kod produktu: 10-01622-038
  opinie: 0
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 312,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Lodówka pasywna turystyczna Stanley Adventure o pojemności 6,6 Litra z izolacją termiczną, zapewniającą utrzymanie niskiej termperatury przechowywanych w niej produktów.

Doskonale sprawdzi się, podczas wycieczek, wyjazdów na ryby lub długiego dnia pracy. Dzięki bardzo dużej pojemności z łatwością zmieścisz w środku nie tylko kanapki i świeże owoce, ale nawet termos, który może być przymocowany na jej powierzchni za pomocą czterech gumowych pasków.

Rączka na wierzchu pojemnika ułatwia jego przenoszenie. Pojemnik został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a pomiędzy podwójnymi ściankami umieszczona została gruba warstwa pianki izolującej termicznie. Pokrywka jest dodatkowo wzmocniona uszczelką. Dzięki temu schłodzone produkty (np. wyjęte z lodówki puszki czy butelki) mogą zachować niską temperaturę nawet do 27 godzin.

Lodówka ma wytrzymałą konstrukcję, dlatego może służyć także jako polowy stołek do siedzenia. Mocne i wytrzymałe zawiasy oraz zamknięcia gwarantują, że będzie służył przez wiele lat.

Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

  • Pojemność: 6,6 Litra
  • Objętość np. 9 puszek napoju
  • Wymiary: 28,3 x 33,8 x 21,9 cm
  • Wymiary wewnętrzne: 20 x 25 x 14 cm (wysokość)
  • Materiał: tworzywo sztuczne, pianka termiczna
  • Utrzymanie niskiej temperatury: do 27 godzin*

*Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze utratą początkowej temperatury.


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@