Lampion duży na grube świece Luna XL Philippi

Kod produktu: P190007
Marka: Philippi
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 17 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 499,00 zł
ILOŚĆ: -+

Lampion duży na grube świece Luna XL Philippi. Nie ma już szlachetnych świeczników! Kiedy w Luna zapalają się tealight'y lub świece, zawsze jest pełnia księżyca, a noc rozwija swoją magię. Z tym niebiańskim widokiem, nigdy nie może chować się za księżycem. Podstawa o średnicy 25 cm, wykonana jest z polerowanego niklu o lustrzanej powierzchni, wewnątrz zmieścisz grube świece, lub duże tealight'y. Płomienie będą osłonięte ażurową osłoną, wykonaną ze stalowego drutu, tworząc wyjątkową atmosferę, dzięki przenikaniu naturalnych płomieni do otoczenia. Umieść wewnątrz nawet kilka świec o różnych średnicach i wysokości, aby stworzyć wyjątkową, ciepłą atmosferę podczas przyjęcia na tarasie czy w ogrodzie.

W naszej ofercie znajdziesz także mniejszą wersję, którą możesz postawić obok. Czy to nie jest ciekawa inspiracja na prezent, na nowe mieszkanie dla przyjaciół? Jeśli mają nowy dom z tarasem to będzie trafiony prezent!

  • Wysokość: 26 cm
  • Średnica: 25 cm
  • Waga: 3,25 kg
  • Materiał:
    • podstawa: nikiel polerowany na wysoki połysk
    • pokrywa: drut stalowy lakierowany proszkowo
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Lampion duży na grube świece Luna XL Philippi

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  01-09-2021   Sł.

OK


Philippi niemiecki producent wyjątkowych, designerskich produktów, projektowanych w oparciu o pasję i najnowsze trendy w modzie.

NEWSLETTER
@