Duży okrągły pojemnik na posiłek Lunch box HPBA Anna Lewandowska

Kod produktu: LBOD001
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 65,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Duży, okrągły pojemnik na posiłek Lunch box HPBA Anna Lewandowska

Twój aktywny sposób życia z pewnością wymaga nowoczesnych rozwiązań. Nie rezygnuj z domowych, zdrowych posiłków. Jeśli chcesz mieć przy sobie choć cząstkę klimatu domowego dania, wybierz ten duży pojemnik na posiłek Lunch Box, zaprojektowany wspólnie przez marki HPBA oraz Joseph Joseph. Pojemnik pozwala nam przechować i przenieść ulubiony posiłek. Będzie idealny do pracy, szkoły, czy na podróż. Sprawdzi się w każdej sytuacji i bez trudu pomieści Twoje ulubione przysmaki. Nie będziesz już martwić się o jedzenie na mieście. Zawsze będziesz mieć przy sobie smaczny posiłek lub zdrową przekąskę. Nie rezygnuj z posiłków! Zadbaj o zdrowe danie dla siebie i swoich bliskich w każdym miejscu!

Zdrowie! Powalcz o nie! Zacznij od swojego talerza

Zdrowe odżywianie… Łatwo powiedzieć, prawda? Nie jest to jednak takie trudne, jak mogłoby się niektórym wydawać. Jeżeli obawiasz się, że zdrowe posiłki są po prostu niesmaczne, dostosuj jadłospis do swoich upodobań. Jedząc zdrowo możesz nadal jeść pieczywo, tłuszcze, a nawet słodycze! Wystarczy dodać kilka składników, np. superfood, albo zastąpić masło oliwą. To wcale nie jest trudne. W pracy i w podróży łatwiej jest sięgnąć po gotową przekąskę, ale problem ten zniknie, gdy zabierzesz ze sobą lunch box. A w nim ulubioną potrawę. W moje walizce i torbie na stałe zagościł lunch box HPBA. Dzięki niemu mogę zabrać ze sobą sałatkę czy kaszę jaglaną. Jedzenie jest świeże i apetyczne, a mój talerz – zawsze zdrowy!

Ania Lewandowska

  • pojemność: 0,97 Litra
  • materiał: polipropylen, silikon - wolne od BPA i BPS
  • przeznaczenie: posiłek do pracy, szkoły i na wycieczkę
  • zawiera wyjmowany separator, dzięki czemu można rozdzielić składniki
  • wyposażony w klipsowe zamyknięcie
  • silikonowa uszczelka zwiększa szczelność
  • pojemnik może być używany w kuchence mikrofalowej (bez pokrywki)
  • można myć w zmywarce
  • ewentualne plamy np. z soku warzywnego usuwać sodą oczyszczoną z wodą
  • motywujące hasło „Never Give Up” na opakowaniu

Kategorie, w których występuje produkt:

Healthy plan by ann to produkty zaprojektowane przez Annę Lewandowską, to wiele akcesoriów, które koniecznie powinny znaleźć się w Twoim posiadaniu.

NEWSLETTER
@