Duża taca do serwowania z wysokim rantem Borda Blomus dębowa

Kod produktu: B63800
Marka: Blomus
CENA: 249,00 zł
Produkt na zamówienie
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530

Duża taca do serwowania z wysokim rantem Borda Blomus. Jeśli masz kuchnię urządzoną w nowoczesnym, minimalistycznym stylu to potrzebujesz do niej mnóstwo akcesoriów, które będą współgrały z jej wyglądem, a jednocześnie będą Ci długo służyły. W każdej nowoczesnej kuchni niezbędna jest z całą pewnością taca do serwowania. Tacę tę możesz z powodzeniem wykorzystać zarówno do serwowania posiłków jak i jako podstawkę na słoiczki z przyprawami tudzież jako paterę na owoce czy warzywa. Taca wykonana jest z wysokiej jakości drewna dębowego, które zawsze prezentuje się pięknie, minimalistycznie i luksusowo. Po prostu musisz ją mieć!

Odcień poszczególnych egzemplarzy tac mogą się od siebie różnić, co wynika z faktu, że do produkcji używany jest materiał naturalny o niejednorodnej strukturze. Należy pamiętać, aby myć ją wyłącznie ręcznie.

  • Wymiary: 30 x 40 cm
  • Wysokość: 2,5 cm
  • Materiał: drewno dębowe
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Duża taca do serwowania z wysokim rantem Borda Blomus dębowa

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Blomus to wysokiej jakości akcesoria do domu ze stali nierdzewnej, wytwarzane przez firmę SKS Design GmbH. Blomus sprzedawany jest na pięciu kontynentach w kilkudziesieciu krajach świata. W naszej ofercie od kilku lat i nigdy nas nie zawiódł.

NEWSLETTER
@