Duża lodówka turystyczna pasywna 28,3 Litra Stanley Adventure

Kod produktu: 10-01936-038
Marka: Stanley
CENA: 999,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Duża lodówka turystyczna pasywna 28,3 Litra Stanley Adventure z izolacją termiczną, zapewniającą utrzymanie niskiej termperatury przechowywanych w niej produktów. Doskonale sprawdzi się, podczas wycieczek, wyjazdów na ryby lub długiego dnia pracy. Dzięki bardzo dużej pojemności z łatwością zmieścisz w środku żywność, napoje, kanapki i świeże owoce.

Boczne uchwyty ułatwiają jej przenoszenie. Pojemnik został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a pomiędzy podwójnymi ściankami umieszczona została gruba warstwa pianki izolującej termicznie. Takie rozwiązanie jest prawie 36% bardziej efektywne od podobnych pojemników termicznych dostępnych na rynku. W celu wydłużenia czasu chłodzenia zaleca się stosowanie specjalnych wkładów mrożacych lub kostek lodu.

Pokrywka jest dodatkowo wzmocniona uszczelką. Dzięki temu schłodzone produkty (np. wyjęte z lodówki puszki czy butelki) mogą zachować niską temperaturę nawet do 4 dni. Lodówka wyposażona jest w kranik przelewowy, który ułatwia jej mycie bez konieczności odwracania w trakcie mycia.

Lodówka ma wytrzymałą konstrukcję, dlatego może służyć także jako polowy stołek do siedzenia. Mocne i wytrzymałe zawiasy oraz zamknięcia gwarantują, że będzie służyła przez wiele lat i zapobiegają przed przypadkowym otwarciem. Obecna generacja lodówek (produkowanych od 2020r.) została wyposażona w bardziej elastyczne zamknięcie, co ułatwia otwieranie i zamykanie lodówki.

Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

  • Pojemność: 28,3 Litra
  • Objętość np. 40 puszek napoju
  • Wymiary zewnętrzne: 55 x 40 x 48 cm (wysokość)
  • Wymiary wewnętrzne: 35 x 30 x 30 cm (wysokość)
  • Materiał: tworzywo sztuczne, pianka termiczna
  • Utrzymanie niskiej temperatury: do 4 dni*

*Podawane pomiary zdolności utrzymania temperatury przez produkt dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze utratą początkowej temperatury.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Duża lodówka turystyczna pasywna 28,3 Litra Stanley Adventure

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@