Deseczka do serwowania serów z kloszem Modern Kitchen Typhoon

Kod produktu: 1401.196
  opinie: 0
CENA: 129,00 zł
Produkt niedostępny
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530
Opis produktu

Deseczka do serwowania serów z kloszem Modern Kitchen Typhoon. Znakomicie przyda się zarówno do serwowania serów jak i pieczywa, wędlin, warzyw, owoców czy przekąsek. Szklany klosz zabezpiecza zawartość przed wysychaniem.

Wykonana z drewna akacjowego o wyjątkowych, ciemnych słojach. Dekoracyjna struktura i piękne słoje drewna idą w parze z jej wytrzymałością i trwałością. W rzeczywistości odcienie poszczególnych egzemplarzy desek mogą się od siebie różnić, co wynika z faktu, że do produkcji używany jest materiał naturalny o niejednorodnej strukturze.

  • Wymiary: 24 x 22 cm
  • Wysokość: 14 cm
  • Materiał: drewno akacji, szkło
  • Myć ręcznie, nie moczyć
  • Komplet zapakowany w kartonowe pudełko – idealny na prezent

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Filozofia marki Typhoon polega na dostarczaniu akcesoriów w przystępnych cenach. Podróże po całym świecie, zarówno do krajów rozwijających się jak i modowych stolic świata, zaowocowały pomysłami, które przy odrobinie miłości i uwagi, umożliwiły powstanie niezwykłych produktów do kuchni. Pomysł okazał się trafiony i brytyjscy klienci zaczęli kupować całe serie produktów oraz prosić o kolejne, starannie dobrane wielkości oraz kolorystykę. W związku z tak pozytywnymi reakcjami, postanowiliśmy opracować więcej produktów na szerszy rynek. Utalentowani projektanci i twórcy produktów Typhoon, zaczęli tworzyć zupełnie nowe kolekcje innowacyjnych produktów przeznaczonych także na rynki poza Wielką Brytanią.

NEWSLETTER
@