Dekanter do wina 1,5 Litra Cru Classic Schott Zwiesel

Kod produktu: SH-2818-15L-1
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 239,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Dekanter do wina niemieckiej marki Schott Zwiesel z serii Cru Classic o pojemności 1,5 Litra. Przeznaczony do dojrzałych win czerwonych. Dzięki specjalnej obróbce powierzchni szkła Drop Protect, na powierzchni karafki nie powstają kropelki. Dekanter wykonany ze szkła kryształowego, któe zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii, jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Pojemność: 1,5 Litra
  • Wysokość: 29 cm
  • Średnica: 22,8 cm
  • Materiał: szkło kryształowe wolne od związków baru i ołowiu
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Dekanter do wina 1,5 Litra Cru Classic Schott Zwiesel

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  27-02-2017   Zyutek

dobra pojemnosc, dobrze wyglada no i wino z niego dobrze smakuje, a to nie zawsze jest norma w przypadku takich urzadzen


Kategorie, w których występuje produkt:

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@