Budzik cyfrowy LED Loud Alarm Nextime czarny

Kod produktu: 5211 ZW
Marka: Nextime
Dostępna ilość: 13 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 399,00 zł
ILOŚĆ: -+

Czy ci się to podoba, czy nie, musisz czasem się obudzić. Budziki LED ze specjalnymi funkcjami i bez tykającego mechanizmy mogą pomóc Ci rozpocząć dzień od uśmiechu.

Budzik Loud Alarm wyposażony jest w wyświetlacz LED, na którym możesz ustawić wyświetlanie zarówno w systemie 24 godzinnym jak i 12 godzinnym. Dodatkowo wyświetla temperaturę otoczenia i aktualną datę. Najważniejsze jest jednak to, że alarm dźwiękowy jest głośniejszy niż w innych modelach budzików.

Niezwykle wyraźny wyświetlacz, pozwoli nawet z przymkniętymi oczami odczytać aktualną godzinę. Budzik to praktyczny i stylowy gadżet, dlatego z pewnością sprawdzi się na szafce kogoś, kto od samego rana lubi patrzeć na rzeczy ładne.

  • Materiał: tworzywo sztuczne, LED
  • Wymiary: 17,5 x 8,5 x 5 cm
  • Waga: 0,2 kg
  • Funkcja alarmu
  • Projekt: NeXtime
  • Zasilanie: bateria AA - brak w zestawie

Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Budzik cyfrowy LED Loud Alarm Nextime czarny

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

NexTime to holenderska firma będącą liderem swojej branży w Europie. Zegary ścienne i stojące podzielone na poszczególne kolekcje NeXtime tworzone są przez niezależnych projektantów, zyskując bardzo oryginalny, nowoczesny design w dziedzinie zegarów, gdzie zegar, daje nie tylko możliwość odmierzania czasu ale stanowi również doskonały element wyposażenia wnętrza i dekoracji pomieszczenia.

NEWSLETTER
@