Zegar ścienny do nowoczesnego wnętrza.

Zegar ścienny do nowoczesnego wnętrza.

Trudno wyobrazić sobie nowoczesne wnętrze bez zegara ściennego. Ten element służy nie tylko sprawdzaniu godziny, lecz także stanowi dodatek uzupełniający wystrój wnętrza. Dobrze dobrany do stylistyki pomieszczenia zegar może pełnić funkcję wyrafinowanej ozdoby. Przedstawiamy kilka modeli zegarów ściennych wyróżniających się nowoczesnym, intrygującym designem. 

Jaki zegar ścienny umieścić w salonie?

Precyzyjna technologia i niebanalny design to cechy, jakimi powinny wyróżniać się nowoczesne zegary ścienne. W salonie najlepiej sprawdzi się czasomierz o okazałych rozmiarach. Niezwykle modne są ostatnio zegary bez tarcz. Ich minimalistyczna forma doskonale współgra ze współczesną stylistyką wnętrz. Zegary ścienne do nowoczesnego salonu pełnią istotną funkcję ozdobną. Czasomierz z wahadłem, którego okrągłą tarczę otaczają różnych rozmiarów cyfry, zwraca na siebie uwagę swoją niezwykłą formą. Jeżeli podobają Ci się kwadratowe zegary ścienne, świetnym pomysłem może być zegar Kubo Callea Design, który wyposażony został w dodatkowe elementy dekoracyjne. Możesz je w dowolny sposób ułożyć na ścianie. Ten czasomierz dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Spośród klasycznych zegarów o okrągłej tarczy, szczególnie godny uwagi jest złoty zegar ścienny Elegant Dome Nextime. Nowoczesne wnętrza lubią lśniące metalowe dodatki, dlatego złota tarcza z wytłoczonymi oznaczeniami godzin będzie fantastyczną ozdobą ściany Twojego salonu. Zegar w kształcie płyty winylowej ze wskazówkami imitującymi ramię gramofonu może stanowić wyjątkowo intrygujący i przykuwający wzrok element salonu. Jeżeli jesteś miłośnikiem muzyki, umieść taki zegar w dobrze wyeksponowanym miejscu, by podkreślić jego indywidualny charakter.

> Ekskluzywne zegary ścienne

Zegar ścienny Botticelli duży CalleaDesign szary

Złoty zegar ścienny Elegant Dome Nextime 35 cm

Estetyczne zegary ścienne do nowoczesnej kuchni

Zegar w kuchni jest wyjątkowo przydatnym elementem. W czasie gotowania niezwykle ważna jest kontrola czasu. Nowoczesny zegar ścienny powinien stanowić połączenie starannego wykonania i estetyki. W pomieszczeniu kuchennym najlepiej sprawdzi się czasomierz o klasycznym designie i wyraźnym, czytelnym oznaczeniu godzin. Równie istotna jest łatwość czyszczenia powierzchni zegara, ze względu na osadzające się opary powstałe podczas przyrządzania potraw. Doskonałym wyborem będzie okrągły zegar ścienny Arabic Nextime o solidnej konstrukcji i minimalistycznej formie. Wyraźne cyfry arabskie umieszczone na białej tarczy sprawią, że bez trudu odczytasz wskazywaną godzinę. Jeżeli lubisz czasomierze o kwadratowym kształcie, do kuchni wybierz zegar ścienny Sillar Zack wyróżniający się czarną tarczą. Stylowa prostota tego czasomierza będzie idealnie komponować się z nowoczesnym wystrojem pomieszczenia.

Zegar ścienny Sillar Zack kwadratowy 26x26cm, czarny

Zegar w sypialni jako niebanalna ozdoba 

Nowoczesny zegar do sypialni może być niebanalną ozdobą ścienną. Proponujemy Ci intrygujący czarny zegar ścienny z wahadłem, którego cyferblat otaczają promienie przywodzące na myśl tarczę słoneczną. Wyjątkową dekoracją sypialni może być luksusowy prostokątny zegar z wahadłem Pendula Nextime, w którym przeplatają się srebrne i lustrzane elementy. Niezwykłą urodą wyróżnia się również okrągły ścienny zegar La Ville 3D z tarczą ozdobioną widokiem panoramy Paryża. To nieprzeciętny i stylowy dodatek do Twojej sypialni.

Zegar ścienny z wahadłem Pendula Nextime srebrny

> Tanie zegary ścienne

Komentarze (0)

napisz komentarz