Sposób na odpadki organiczne w kuchni. Wybierz kompostownik

Sposób na odpadki organiczne w kuchni. Wybierz kompostownik

Segregacja odpadów to przejaw dbałości o środowisko naturalne. W kuchni z reguły powstaje najwięcej elementów, które musimy wyrzucić, dlatego bardzo ważne jest odpowiednie zorganizowanie sortowania śmieci. Największy problem stanowią odpadki organiczne, wydzielające nieprzyjemny zapach. Idealny pojemnik powinien umożliwić składowanie resztek żywności w estetyczny i higieniczny sposób. Przedstawiamy kilka typów kompostowników, które skutecznie ochronią kuchnię przed wonią psujących się resztek organicznych i wyróżniają się wygodą użytkowania. 

Ergonomiczny kompostownik do kuchni

Podstawą porządku w Twojej kuchni jest ergonomiczny kompostownik kuchenny. Przedstawiamy Ci model o prostym, tradycyjnym kształcie, wyposażony w szczelną pokrywę. Dzięki wygodnej rączce z łatwością przeniesiesz pojemnik w wybrane miejsce. Gładkie ścianki kompostownika nie chłoną nieprzyjemnych zapachów, które wydzielają rozkładające się organiczne resztki. Ten niewielki i poręczny przedmiot ułatwi Ci obróbkę warzyw przed gotowaniem oraz zapewni estetyczny wygląd Twojej kuchni. Jego zaletą jest łatwość czyszczenia. Do kompostownika kuchennego możesz użyć biodegradowalnych worków na odpady organiczne lub wyrzucać resztki bezpośrednio do jego wnętrza.

Kompostownik kuchenny 2,88 Litra OXO Good Grips grafitowy

Praktyczny kosz kuchenny ułatwiający segregację odpadów

Wyjątkowo praktycznym i pomysłowym rozwiązaniem, które ułatwi segregację śmieci w Twojej kuchni, jest nowoczesny kosz składający się z kliku ergonomicznych elementów. Dzięki kompaktowej budowie pozwala zaoszczędzić miejsce, które zajmowałyby pojemniki na różne rodzaje odpadów. To szczególna zaleta dla właścicieli niewielkich kuchni. Kosz wyposażony został w dwie komory oraz pojemnik na odpadki kuchenne. Kompostownik możesz łatwo wyjąć i umieścić np. na blacie kuchennym w czasie obróbki warzyw. Bez trudu umyjesz go w zmywarce. Wbudowany w pokrywę kosza filtr o zaawansowanej konstrukcji sprawi, że żadne nieprzyjemne zapachy nie wydostaną się na zewnątrz. Solidna budowa i estetyczny design są zaletami wyróżniającymi ten wygodny kosz na śmieci. Tak praktyczny pojemnik znacznie ułatwi Ci poradzenie sobie z segregacją odpadów. 

Kosz do segregacji śmieci w kuchni Totem Compact Joseph Joseph 40 Litrów

Niewielki kompostownik w stylu vintage

Jeżeli cenisz estetykę nawiązującą do przeszłości, a Twoją kuchnię wyróżnia ciepły, przytulny styl rustykalny, nasza kolejna propozycja kompostownika przypadnie Ci do gustu. Solidny, niewielki pojemnik wykonany z metalu doskonale nadaje się do składowania odpadków kuchennych. Nowoczesny filtr węglowy, który jest elementem wyposażenia tego kompostownika, ochroni Twoją kuchnię przed nieprzyjemnymi dla nosa efektami zapachowymi kompostowania. Wygodna rączka z drewnianym elementem zapewni Ci łatwość i wygodę przenoszenia pojemnika. Ten niezwykle estetyczny kompostownik kuchenny na odpady organiczne pomoże Ci poradzić sobie z kłopotliwymi resztkami pożywienia.

Kompostownik mały, metalowy, 3-litry Living Nostalgia Kitchen Craft kremowy

Praktyczny kompostownik kuchenny

Praktyczny i nieduży kompostownik o prostym designie ułatwi Ci składowanie odpadów organicznych w kuchni. Jego niewielkie gabaryty sprawiają, że doskonale nadaje się do ustawienia na blacie podczas przygotowywania posiłków. Mocna metalowa rączka umożliwia przenoszenie kompostownika. Pomysłowa konstrukcja kosza na odpady organiczne sprawia, że nieprzyjemne zapachy pozostają w jego wnętrzu i nie zanieczyszczają powietrza w mieszkaniu. Tworzywo, z którego został wykonany pojemnik, nie chłonie woni odpadków i umożliwia jego łatwe czyszczenie.

Kosz na odpadki organiczne Stack Joseph Joseph Intelligent Waste beżowy

Komentarze (0)

napisz komentarz