Gdzie kupić żyrandole?

Gdzie kupić żyrandole?

Gdzie kupić żyrandole?

Odpowiedź jest prosta! Wchodząc do naszego sklepu, znajdziesz tak wiele modeli, wyselekcjonowanych specjalnie dla nas, że nie sposób wyjść z pustymi rękoma. U nas znajdziesz nie tylko odpowiedź gdzie kupić żyrandole, ale również dokonasz ich szybkiego zakupu.

Nasza oferta oświetlenia opiera się na niemieckich dostawcach, dzięki czemu jest wyjątkowa na naszym rynku. Żyrandole projektowane są w niemieckich studiach projektowych dla marek rozpoznawalnych zarówno na rodzimym rynku jak i na wielu zagranicznych. Takie marki jak Chiaro, Maytoni, DeMarkt, MW-Light czy RegenBogen, dają nam gwarancję, że zaspokoimy gusta większości naszych Klientów. Różna stylistyka, wielkości, użyte materiały i poziom cenowy ma odzwierciedlenie w dużej popularności tego rodzaju oświetlenia w naszym sklepie.

Jaki żyrandol wybrać do salonu?

Odpowiedź na pytanie jaki żyrandol wybrać jest z jednej strony prosta, a z drugiej jak, to w życiu bywa, bardziej skomplikowana. Najprościej by było odpowiedzieć "kup taki żyrandol, który Ci się podoba" i to by załatwiło sprawę, a i częst jest to najlepsza odpowiedź. Jak częst widzimy coś w sklepie i nam się bardzo podoba, ale odbiegamy od podjęcia decyzji zakupowej, ponieważ odciąga od niej duża oferta, konkurencyjne ceny, promocje, sprzedawca... a jak często wracamy do pierwszego wyboru, który okazał się najtrafniejszy. Zwykle i tak kupuje oko, czyli ostatecznie sprawa jest prosta.

Niemniej jednak, w przypadku doboru odpowiedniego oświetlenia do pomieszczenia, szczególnie głównego salonu, wybór jest bardziej skomplikowany. Musimy przecież wziąć pod uwagę wiele czynników, które decydują o tym, czy danym model będzie nam odpowiadał i będzie pasował do pozostałych elementów wyposażenia i ich stylistyki. Ważne też jest takie dobranie żyrandola, aby oświetlił nam odpowiednio obszar, którym ma oświetlić. Zatem bierzemy, się do pracy... 

Żyrandole z kryształkami

Klasyka gatunku. Duże, bogato zdobione żyrandole stylizowane na pierwotne wzory z lat '20 czy '30 ubiegłego wieku. Często złote, chromowane, ale podstawowe modele to żyrandole z mosiądzu. Ich cena jest niestety bardzo wysoka, a waga duża, co sprawia, że należy je bezpiecznie zamocować, ale uzyskujemy w ten sposób oświetlenie bagate, na wiele żarówek, oświetlające największe pomieszczenia zarówno w domu, jak i w miejscach publicznych.

Często zamawiane u nas żyrandole z mosiądzu trafiają do kościołów, w których ważna jest duża ilość światła. Poniżej prezentujemy kilka modeli, tych najbardziej popularnych.

Żyrandole z kryształkami - gdzie kupić

Żyrandol do bardzo dużego salonu, wyposażony w dużą ilość kryształków oraz miejsce na 24 żarówki.

Żyrandol do kościoła mosiężny. Wybierz najlepszy model

Żyrandole do kościoła, złote, bogato zdobione, często z dodatkowymi kryształami. Obowiązkowo na dużą ilość żarówek.

Królewski żyrandol z kryształów

Bardzo duże pomieszczenia, takie jak hotele, banki, korporacje, wymagają odpowiedniego stylu oświetlenia. Żyrandole kryształowe o wręcz królewskim wyglądzie. Wykonane z prawdziwych kryształów oraz mosiądzu, znajdują zastosowanie w bogatych przestrzeniach, podkreślając ich wartość.

Żyrandole kryształowe czarne w stylu gotyckim

Czarne ramiona w żyrandolu nie spotyka się często, ale powieszenie takiego oświetlenia w salonie sprawi, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Wyjątkowy model żyrandola na 18 żarówek oferuje nam marka Chiaro, znana na rynku europejskim i rosyjskim od wielu lat.

Żydanol z abażurem

Żyrandol z abażurem... aksamitnym to wyjątkowa okazja na podkreślenie stylu pomieszczenia, taka "wisienka na torcie". Ozdobiony złoconymi kryształkami i szklaną konstrukcją, stanie się z pewnością tym, którego poszukujesz.

Znajdź u nas także:

Komentarze (0)

napisz komentarz