Aluminiowe formy do pieczenia w kolorze złotym

Aluminiowe formy do pieczenia w kolorze złotym

Złote formy do pieczenia ciast

Formy do pieczenia ciast amerykańskiej marki Nordic Ware zyskały popularność na całym świecie, a od niedawna także w Polsce. Z okazji 60-lecia istnienia, marka wyprodukowała złotą serię form, wyprodukowanych z aluminium.

aluminiowa forma do babki heritage

Złota forma aluminiowa do babki piaskowej

Rocznicowa, limitowana kolekcja form aluminiowych w kolorze złotym zawiera kilka różnych kształtów. Znajdziesz dziś wyjątkową formę do babki o kształcie gwiazdy, bogato zdobioną, nazwaną Solera, dzięki której uzyskasz ciasto o kształtcie, który wszyscy będą podziwiać. Lotus to kolejna forma do pieczenia babki piaskowej z otworem, którą znamy już z wersji w tradycyjnym kolorze aluminiowym. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych form w ofercie.

Aluminiowa keksówka do pieczenia ciast

Jeżeli masz ochotę na tradycyjny, pyszny keks to niezbędna do jego przygotowania będzie aluminiowa keksówka w kolorze złotym. Zastosowane aluminium jako najlepszy przewodnik ciepła sprawia, że ciasto pieczone w takiej formie, będzie równomiernie upieczone. Bogato zdobiony kształt powierzchni ciasta nie wymaga dodatkowych ozdobień w formie polewy. Wystarczy, że podasz taki keks gościom i będą nim zauroczeni.

keksówka aluminiowa złota

Forma aluminiowa do babeczek w kształcie pociągu

Jeżeli chcesz przygotować niespodziankę dla swoich milusińskich to koniecznie musi to być słodki pociąg Nordic Express. Niezwykła forma do pieczenia małych babeczek o kształcie lokomotywy oraz sześciu wagodów kolejowych. Upiecz w formie babeczki, przyozdób je lukierem i tak podaj najmłodszym gościom.

Forma do pieczenia babeczek wagony i lokomotywa

Komentarze (0)

napisz komentarz