Forma do babeczek Nordic Express Nordic Ware złota

Kod produktu: 91977
CENA: 274,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Aluminiowa forma do pieczenia małych babeczek marki Nordic Ware. Upieczesz w niej lokomotywę oraz sześć wagonów kolejowych, co będzie niezwykłą atrakcją podczas urodzin czy innej wyjątkowej okazji. Atrakcyjny kształt ciasta Nordic Express, można dodatkowo udekorować tak, aby pociąg wyglądał jeszcze bardziej realistycznie.

Wykonana z wysokiej jakości kutego aluminium o wyjątkowym, złotym kolorze. Zastosowanie takiego materiały sprawi, że temperatura rozłoży się równomiernie i babka będzie równo wypieczona.

Aluminium ma właściwości nieprzywierające co ułatwia wyjmowanie wypieków z formy i jej mycie. Przed każdym użyciem zaleca się posmarować formę tłuszczem i delikatnie obsypać wnętrze mąką. Nie zaleca się wypełniania formy do jej pełnej wysokości, wystarczy umieścić w niej tyle ciasta aby ¼ wysokości pozostała pusta. Dla uzyskania najlepszego odwzorowania kształtu należy przed włożeniem wypełnionej ciastem formy do piekarnika kilka razy uderzyć nią o blat stołu tak, aby ciasto dokładnie ją wypełniło. W ten sposób pozbędziemy się pęcherzyków powietrza, które mogły pozostać w cieście.

Podczas użytkowania formy nie powinno się stosować ostrych narzędzi kuchennych, ani środków chemicznych, które mogą uszkodzić jej powierzchnię.

  • Długość: 42 cm
  • Szerokość: 25,4 cm
  • Wysokość: 4,4 cm
  • Pojemność: ok. 1,2 litra
  • Materiał: kute aluminium
  • Wyprodukowana w USA
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma do babeczek Nordic Express Nordic Ware złota

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykański producent Nordic Ware to ikona wśród tego rodzaju produktów. Historia Nordic Ware sięga 1946 roku, w którym to rodzina Dalquistów założyła niewielką firmę produkcyjną wytwarzającą patelnie oraz formy do wypieków.

NEWSLETTER
@