Zegary ścienne z wahadłem

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Zegary ścienne z wahadłem

Niektóre zegary ścienne posiadają widoczne wahadła, które hipnotyzują jednostajnym ruchem. Ponadczasowy urok takich modeli świetnie sprawdzi się w każdym stylowym mieszkaniu. W tej kategorii znajdują się najciekawsze zegary ścienne z wahadłem, które z łatwością można dopasować do każdego wnętrza.

Wbrew pozorom, te charakterystyczne czasomierze cudownie sprawdzają się nie tylko w salonach, ale także w przedpokojach czy sypialniach. Warto zwrócić uwagę na modele w modernistycznej odsłonie, w których wahadło wychodzi na pierwszy plan. Miłośnicy minimalistycznego stylu mogą natomiast skusić się na mniejsze, nowoczesne zegary z wahadłem o prostej formie i wyjątkowo czytelnych cyferblatach.

Niektóre produkty przypominają małe dzieła sztuki, czego dowodem są chociażby zegary w formie kwiatów lub eleganckie modele o gustownej, satynowej powłoce. Szeroki wybór obejmuje nie tylko różnorodność kształtów i kolorów, ale także specyfikę zastosowanych materiałów, wśród których znajdziemy włókno drzewne, szkło, lustro oraz metal.

NEWSLETTER
@