Zegar ścienny z wahadłem Merletto CalleaDesign czarny / biały

Kod produktu: 56-11-1-5
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 620,00 zł
ILOŚĆ: -+

Prostkątny, czarny zegar ścienny z wahadłem Merletto z koronkowym, białym tłem. Koronkowe, ozdobne wycięcie cyferblatu wypełnione zostało spodnią, dodatkową warstwą w kontrastowym kolorze, dzięki czemu uzyskano ciekawą głębię i uwypuklono wzór. Wahadło zegara zakończone jest efektownym kwiatkiem. Merletto to niezwykły, wahadłowy zegar ścienny, który pochodzi z najnowszej kolekcji produktów marki CalleaDesign. Seria produktów Merletto zawiera zarówno różne modele i wielkości zegarów na ścianę, jak i ozdobne lustra, wieszaki na odzież czy parasolniki. Wysoka jakość użytych do produkcji materiałów oraz perfekcyjne wykonanie, gwarantują zadowolenie przez wiele lat.

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w manufakturze CalleaDesign. Przed opuszczeniem zakładu został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią. Mechanizm zegara wyprodukowany został w Niemczech, jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączona jest markowa bateria AA oraz kołek rozporowy do zamocowania zegara na ścianie.

  • Wymiary: 22 x 59cm
  • Materiał: włókno drzewne (MDF), wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny z wahadłem Merletto CalleaDesign czarny / biały

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@