Zegar ścienny z wahadłem Philip CalleaDesign pomarańczowy

Kod produktu: 11-007-63
  opinie: 2   czytaj opinie
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 538,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zegar ścienny z wahadłem Philip CalleaDesign. Minimalistyczny projekt, który pozwala na zawieszenie go w kuchni czy salonie. Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w zakładach CalleaDesign. Przed opuszczeniem fabryki został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność, jest łatwe w obróbce i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią. Mechanizm zegara wyprodukowany został w Niemczech, jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączona jest bateria Duracell AA oraz zestaw montażowy.

  • Wymiary: 20 x 50 cm
  • Materiał: włókno drzewne, wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Zestaw montażowy w zestawie
  • Wyprodukowany we Włoszech
  • Cichy mechanizm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny z wahadłem Philip CalleaDesign pomarańczowy

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  23-06-2021   s

tak

  02-06-2021   Damian

Długo zastanawiałem się nad wyborem zegar ściennego do salonu, w którym szukałem przełamania kolorystycznego, ten zegar wpadł mi w oko już jakiś czas temu , ale trudno było mi podjąć decyzję o jego zakupie, jednak w końcu dojrzałem i go kupiłem.... i nie zawiodłem się, zegar zapakowany otrzymałem w super bezpieczne pudło, wewnątrz oprócz zegar otrzymałem baterię ale jaką! u nas takich nie ma ;-) instrukcja obsługi, prosta rysunkowa i .... podpis producenta wraz z chyba numerem seryjnym, wypełnione ręcznie! to nie chińszczyzna jakiej cała masa dookoła!!!! czuć rękę manufaktury, gorąco polecam, jestem z zegar bardzo zadowolony!


Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@