Zegar ścienny 38 cm Art-O CalleaDesign czarno-biały

Kod produktu: 10-024-1
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 644,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zegar ścienny 38 cm Art-O CalleaDesign czarno-biały. Artystyczny zegar, zaprojektowany we Włoszech. Wyjątkowy design, który będzie ozdobą na Twojej ścianie. Połączenie grafiki z funkcją zegara sprawia, że odbiorca może zostać zaskoczony tym, że jest to zegar ścienny pokazujący czas.

Zegar o średnicy 38 cm, przeznaczony jest na niewielką ścianę. Sprawdzi się zarówno w salonie czy pokoju, ale również na korytarzy, holu czy przedpokoju. Charakteryzuje go nietuzinkowe wzornictwo, dzięki czemu nie jest łatwo odczytać aktualną godzinę. Zegar pochodzi z kolekcji 2022, włoskiej marki CalleaDesign.

Wysoka jakość użytych materiałów (płyta MDF i metal) oraz wykonania, gwarantują satysfakcję na najwyższym poziomie. Taki zegar to praktyczny wyznacznik czasu oraz elegancki element dekoracyjny. Zdecydowanie powinien być Twój!

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w manufakturze CalleaDesign. Przed opuszczeniem zakładu został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią. Niemiecki mechanizm zegara jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączona jest bateria AA oraz kołek rozporowy do zamocowania zegara na ścianie.

Wydłużony czas oczekiwania na realizację zamówienia spowodowany jest tym, iż producent nie ma zegarów w magazynie. Wszystkie zegary CalleaDesign produkowane są po złożeniu zamówienia.

  • Średnica: 38 cm
  • Materiał: włókno drzewne (MDF), wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech
  • Mechanizm wyprodukowany w Niemczech
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zegar ścienny 38 cm Art-O CalleaDesign czarno-biały

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@