Szklanki Future Holmegaard 6 sztuk

Kod produktu: 4302370
  opinie: 0
CENA: 121,00 zł
Produkt niedostępny
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530
Opis produktu

Niezwykle subtelne i delikatne szklanki z serii Future to nowoczesne i stylowe dodatki, które ożywią każde wnętrze i dodadzą mu naturalnego, świeżego charakteru. Wykonane zostały ręcznie ze szkła dmuchanego. Seria produktów Future zapoczątkowana została w 2009 roku od wypuszczenia na rynek szkła w sześciu stonowanych kolorach, czym osiągnęła natychmiastowy sukces. Utrzymanie eleganckiej, płynącej linii to zasługa projektanta Petera Svarrera. 

Holmegaard, duńska fabryka szkła i sztuki użytkowej, powstała w 1825 roku i działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Dla Holmegaard pracują i projektują najlepsi duńscy projektanci i artyści. W ofercie tej marki znajdują się lampki i kieliszki w wszelkiego rodzaju alkoholi, szklanki do whiskey, wody oraz piwa, podzielone na wiele zróżnicowanych serii.

  • Pojemność: 250 ml
  • Wysokość: 10,5cm
  • Design: Peter Svarrer
  • Materiał: szkło
  • Opakowanie: 6sztuk
  • Można myć w zmywarce w max. temperaturze 50-55oC


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Holmegaard to duńska marka, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości produktów ze szkła. W naszej ofercie tej marki możesz wybrać przepiękne zestawy szklanek i kieliszków. Zachwycisz się również eleganckimi karafkami. Oferta zawiera kieliszki przeznaczone do różnych typów alkoholi.

NEWSLETTER
@